REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy plakat "Terminator: Genisys" i data premiery zwiastuna zostały ujawnione

Ostatnio zwiastuny wylewają się strumieniami. Z ciężkiej kategorii wagowej mieliśmy najpierw "Jurassic World", "Star Wars: The Force Awakens", a teraz przyszła pora na film "Terminator: Genisys". Zwiastuna jeszcze nie ma de facto, ale pojawi się on już w czwartek, 4 grudnia 2014. Póki co, możemy nacieszyć oczy animowanym plakatem z rozsypującą się głową T-800, która może reprezentować... upadek Skynetu?

02.12.2014
20:49
Pierwszy plakat „Terminator: Genisys” i data premiery zwiastuna zostały ujawnione
REKLAMA
REKLAMA

terminator genisys 1
REKLAMA

"Terminator: Genisys" pojawi się w kinach 26 czerwca 2015 roku. Akcja filmu - pierwszego z trzyczęściowego cyklu - będzie dziać się w 2029 roku. Ludzie są bliscy pokonania sztucznej inteligencji Skynet, jednak John Connor (Jason Clarke) chce upewnić się, że jego matka (a więc i on) będzie żyć w swojej teraźniejszości, dlatego wysyła Kyle'a Reese'a (zaufanego żołnierza w którego wciela się Jai Courtney) do przeszłości. W obsadzie filmu zobaczymy jeszcze Emilie Clarke (Sarah Connor), Arnolda Schwarzeneggera (stary T-800) oraz Aarona V. Williamsona (nowy T-800).

"Terminator: Genisys" będzie czerpać garściami z fabuły poprzednich filmów serii, co prowadzi do tego, że w zasadzie nie mamy do czynienia ani z rebootem, ani prequelem. Raczej czymś pomiędzy (więcej na ten temat pisał Szymon). Dlatego też niezwykle interesujący jest animowany plakat z Terminatorem. Rozsypująca się czaszka może zwiastować upadek Skynetu, ale także po prostu starzenie się T-800. Musimy czekać do czwartku na rozwikłanie tej zagadki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA