REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwszy zwiastun nowej Godzilli, nareszcie…

Nie trzeba już wyszukiwać marnej jakości teaserów w internecie, które tylko grupa nerdów zgromadzona na Comic-Conie mogła zobaczyć dwa lata temu. Warner Bros. wypuścił oficjalny zwiastun Godzilli, ja po obejrzeniu jestem zadowolony, szczerze.

11.12.2013
17:42
Pierwszy zwiastun nowej Godzilli, nareszcie…
REKLAMA

REKLAMA

Wszystko zaczyna się cicho, w miarę spokojnie. Widzimy ujęcie zdenerwowanych żołnierzy gotowych do skoku ze spadochronem, w tle napięcie buduje znany z Odysei Kosmicznej the monolith theme (albo jak kto woli Requiem for Soprano, Mezzo-Soprano, 2 Mixed Choirs and Orchestra autorstwa György Ligeti) – nareszcie jakiś zwiastun, gdzie niski bas i mocne uderzenia rodem z Incepcji nie występują.

godzilla plakat
REKLAMA

Przez prawie połowię filmu widzimy tylko żołnierzy i ich piękny lot na… Godzillę. Dalej obserwujemy już tylko strach w oczach wszystkich, na koniec natomiast, nasze uszy zaszczyca piękny odgłos Godzilli, która walczy… no właśnie, tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, że film będzie dosyć mroczny i oczywiście epicki (w końcu to film o wielkim i niepowtarzalnym kaiju), zatem zapowiedzi twórców pokrywają się z tym co widzimy w zwiastunie.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Aaron Taylor-Johnson  (Kick-Ass), Elizabeth Olsen (Na Śmierć i Życie; Oldboy), Juliette Binoche (Angielski Pacjent) oraz Bryan Cranston (Breaking Bad). Za reżyserię nowej Godzilli odpowiada Gareth Edwards (Strefa X), za scenariusz natomiast Frank Darabont oraz Max Borenstein. Premiera filmu zapowiedziana jest na 16 maja 2014 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA