REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Posłuchajcie nieopublikowanej wcześniej piosenki Michaela Jacksona i Freddiego Mercury - "There Must Be More to Life Than This"

W 1981 roku na album „Hot Space” Queenów miał trafić kawałek There Must Be More to Life Than This. Piosenka została nagrana wspólnie przez Michaela Jacksona i Freddiego Mercury, jednak nigdy nie trafiła do oficjalnego obiegu, przynajmniej w oryginalnym kształcie. Nie pojawiła się na „Hot Space”, zamiast tego została dodana do tracklisty solowego albumu Frieddiego „Mr. Bad Guy” z 1985 roku, tyle że bez wokalu Jacksona. Po 29 latach There Must Be More to Life Than This zyskało nowe życie, a piosenki możecie posłuchać już teraz.

20.09.2014
10:02
Posłuchajcie nieopublikowanej wcześniej piosenki Michaela Jacksona i Freddiego Mercury – „There Must Be More to Life Than This”
REKLAMA

REKLAMA

Dzięki producentowi Williamowi Orbitowi, nieopublikowane nigdy demo z wokalami Mercury i Jacksona trafi na składankę „Queen Forever” (premiera 10 listopada). Kompilacja będzie zawierać także inne skarby muzyki niewydane nigdy wcześniej: Let Me in Your Heart Again i Love Kills. Jeżeli puścicie sobie wersję There Must Be More to Life Than This z 1985 roku, a potem wersję "wypieszczoną" od Orbita, usłyszycie wyraźnie różnice. Odnowiona piosenka jest zdecydowanie bardziej spektakularna w brzmieniu (dodane zostały chociażby smyczki i gitary).

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA