REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dużo słów na „k” i wyzwiska w kierunku Zbigniewa Stonogi. Tak zapowiada swoją rolę w „Pętli” Piotr Stramowski

Patryk Vega udostępnił dziś fragment monologu Piotra Stramowskiego, który w filmie „Pętla” wcieli się w Dawida „Cygana” Kosteckiego. W zamieszonym na Facebooku nagraniu pada dużo wulgaryzmów i część z nich aktor kieruje do... Zbigniewa Stonogi. 

09.07.2020
12:57
piotr stramowski jako dawid cygan kostecki wzywiska stonoga petla
REKLAMA
REKLAMA

Piotr Stramowski rzucający wulgaryzmami w kierunku Zbigniewa Stonogi to kolejna odsłona coraz bardziej nachalnej (i męczącej) kampanii promującej film „Pętla”. W końcu Patryk Vega nie raz udowodnił, że dobrze wie, jak wytworzyć atmosferę napięcia i oczekiwania na swoje nowe tytuły.

Policzyliśmy, ile razy w dwudziestosekundowej zapowiedzi „Pętli” pada słowo na „k”. Statystyki robią wrażenie

Patryk Vega opublikował dziś w mediach społecznościowych kolejną zapowiedź swojego nowego filmu. „Pętla” opowie o kulisach tzw. afery podkarpackiej, a jednym z bohaterów filmu będzie nieżyjący już Dawid „Cygan” Kostecki. W rolę znanego pięściarza wcieli się Piotr Stramowski, jedna z największych gwiazd produkcji spod szyldu Vegi. Na tytułowym zdjęciu widzimy aktora pozującego w charakterystycznej pozie, nawiązującej do sportu, który uprawiał „Cygan”.

Specjalnie dla was poświęciliśmy się i obejrzeliśmy trwającą nieco ponad 20 sekund zapowiedź filmu. Jeśli do tej pory ktoś wątpił, że filmy Vegi to sztuka, teraz ma na to dowód: bo zmieszczenie w tak krótkim nagraniu dwunastu (!) słów na „k” i innych wulgaryzmów, to naprawdę duża sztuka.

Gdyby ktoś chciał się przekonać o tym osobiście, to nową zapowiedź „Pętli” z Piotrem Stramowskim znajdziecie TUTAJ.

Kostecki rzeczywiście zwracał się w ten sposób do Stonogi

Monolog w wykonaniu Piotra Stramowskiego nawiązuje do prawdziwej wypowiedzi Dawida Kosteckiego, który w ostrych słowach zaatakował Zbigniewa Stonogę tuż po wyborach parlamentarnych w 2015 roku. „Jak ci się nie podoba w Polsce, to wyp***aj” zaapelował „Cygan” do Stonogi w reakcji na filmik kontrowersyjnego biznesmena, który na fali popularności spowodowanej ujawnieniem akt afery podsłuchowej, próbował dostać się do Sejmu.

Stonoga wylewał w nim żale w kierunku wyborców, którzy nie poparli jego kandydatury. Padły słowa o „głupim polskim społeczeństwie” i „bandzie imbecyli” (uwaga, oba nagrania zawierają niecenzuralne treści):

Piotr Stramowski zainwestował w alkoholowy biznes Janusza Palikota

Stramowski budzi kontrowersje nie tylko jako jedna z ulubionych gwiazd Patryka Vegi i ze względu na charakter granych przez aktora postaci, ale również jego życie prywatne jest obiektem zainteresowania tabloidów. Niedawno aktor pochwalił się decyzją o inwestycji w biznes produkującego wódkę byłego polityka Janusza Palikota.

Nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym

— czytamy na Facebooku aktora.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: kadr z filmu „Pętla”/Patryk Vega

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA