REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy już, jak będzie wyglądał Orlando Bloom w nowych Piratach z Karaibów

Dowiedzieliśmy się wreszcie, jak będzie wyglądał Orlando Bloom w roli odmienionego Williama Turnera, w nadchodzącej kontynuacji serii Piraci z Karaibów o podtytule Zemsta Salazara. Widzowie nie muszą czekać aż do premiery, by zobaczyć jak ucharakteryzowany został aktor. Bloom pojawił się na chwilę w nowym zwiastunie.

03.04.2017
11:51
piraci z karaibów 5 zemsta salazara orlando bloom
REKLAMA
REKLAMA

Po pierwszej części serii filmów Piraci z Karaibów mogłoby się wydawać, że jej głównymi bohaterami zostaną na lata Elizabeth Swann i Will Turner. To para kochanków, którym poświęcono bardzo dużo czasu ekranowego. Kolejne odsłony uświadomiły jednak widzom, że to Jack Sparrow zagrany przez fenomenalnego Johnny'ego Deppa jest prawdziwą gwiazdą cyklu i spoiwem łączącym kolejne części.

Orlando Bloom i Keira Knightley, czyli odtwórcy Elizabeth Swann i Williama Turnera, nie wzięli nawet udziału w ostatnim filmie z 2011 roku, którego główną i jedyną gwiazdą był Depp.

Pozbycie się dwóch głównych postaci najwidoczniej było dobrą decyzją, bo w tegorocznym obrazie - będącym piątą odsłoną kasowej serii - Jack Sparrow po raz kolejny będzie grał pierwsze skrzypce. Wiemy już jednak, że przynajmniej jedna z dwóch nieobecnych ostatnio pierwszoplanowych postaci z pierwszych trzech filmów powróci.

W Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara odtwórca roli Willa ponownie pojawi się na ekranie. Jego zniknięcie było zresztą umotywowane fabularnie na tyle dobrze, że decyzja o skupieniu się 6 lat temu na postaci Jacka Sparrowa nie powinna dziwić. Na szczęście Will Turner nie odszedł na stałe i dzięki temu teraz będziemy mogli podziwiać go ponownie.

piraci z karaibów 5 zemsta salazara orlando bloom class="wp-image-82822"

Jak wygląda Orlando Bloom w Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara?

REKLAMA

W krótkim 30-sekundowym zwiastunie aktor pojawia się tylko na chwilę. W zaprezentowanym kadrze widać, że po zostaniu kapitanem demonicznego statku twarz Turnera pokryła paskudna narośl. Taka jest bowiem cena za igranie z nieczystymi mocami, którego w wyniku nieszczęśliwego splotu wypadków dopuścił się Will.

Ciekaw jestem, jak długo Orlando Bloom będzie obecny na ekranie. Możliwe, że pojawi się tylko na chwilę, by pokazać nam swojego syna. Teraz dowiemy się już całkiem niedługo. Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (ang. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) zadebiutuje w kinach już za niecałe 2 miesiące. Film będzie miał premierę 26 maja 2017 roku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA