REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zemsta Salazara to ostatnia część Piratów z Karaibów? Tak sugeruje najnowszy zwiastun!

Już jest! Trzeci i ostatni zwiastun filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. I, wygląda na to, że nie tylko zwiastun jest tu ostatni. Reklama sugeruje, że film jest pożegnaniem z całą serią.

02.03.2017
16:19
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jak być może już kojarzycie, nie jestem fanem nowych filmów z serii Piraci z Karaibów. Pierwotną trylogię uważam za genialne kino przygodowe z porywającą, fajnie napisaną i, co ważne, zamkniętą historię. I tak, pamiętam tego mini-cliffhangera na końcu trzeciej części, ale mimo wszystko…

Moje obawy potwierdziła bardzo przeciętna, czwarta część filmu nakręcona przez zupełnie nową ekipę, która sprawiała wrażenie efektu jakichś badań fokusowych. Nie była jakimś strasznie złym filmem, jednak po świetnych filmach Verbinsky’ego pozostawiła duży niesmak.

Stąd mój sceptycyzm. Ale co zwiastun, to mam coraz więcej nadziei. A po tym ostatnim mam wielką ochotę wybrać się do kina.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, czyli rozpoczyna się „ostatnia przygoda”

Zwiastun jest wypełniony akcją, całkiem ciekawym zalążkiem historii, sporą dawką humoru i jeszcze większą dawką efektów specjalnych. Nie napiszę tu nic bardziej odkrywczego, po prostu obejrzyjcie zwiastun. Zwróćcie jednak uwagę na jego końcówkę.

„The final adventure begins”, czyli zaczyna się ostatnia przygoda. To by sugerowało, że Disney poszedł po rozum do głowy i nie chce już doić legendy na rzecz kolejnych przychodów. Zapewne znajdzie inne metody na zarabianie na marce, a z filmami z tej serii chce się pożegnać.

REKLAMA

Zakładając, że moja interpretacja tego podpisu jest prawdziwa i jeżeli ten film faktycznie będzie tak fajny, jak się zapowiada, to w całej swojej bezczelności odbieram to jako przeprosiny dla mnie po czwartej części. Przeprosiny, które przyjmę z przyjemnością, bawiąc się dobrze w kinie.

Choć i tak zapewne dla mnie Piraci z Karaibów pozostaną trylogią…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA