REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Pitbull" Patryka Vegi wraca. Zobacz nowy zwiastun filmu

Zapowiada się efektowne kino sensacyjne, które ma szansę sprostać wysokim oczekiwaniom widzów. "Pitbull. Nowe porządki", kontynuacja znakomitego serialu i filmu w reżyserii Patryka Vegi, doczekał się nowego zwiastuna. 

25.11.2015
19:43
Pitbull Patryka Vegi wraca. Zobacz nowy zwiastun filmu
REKLAMA
REKLAMA

Bez Marcina Dorocińskiego jako Despero w obsadzie, za to między innymi z Bogusławem Lindą, Piotrem Stremowskim, Mają Ostaszewską i Agnieszką Dygant w roli nowych bohaterów oraz Andrzejem Grabowskim i Pawłem Królikowskim, którzy ponownie zagrają u Vegi. "Nowe porządki" mają być bezpośrednią kontynuacją "Pitbulla" - filmu i serialu z 2005 roku. Osią fabuły będzie starcie pomiędzy bezwzględnym gangsterem, przywódcą najsilniejszej organizacji przestępczej w Polsce (Linda) oraz policjantem o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy, wspieranym przez gliniarzy z Pałacu Mokotowskich -  Gebelsa, Igora i Barszczyka.

Miesiąc temu do internetu trafił poprzedni zwiastun filmu "Pitbull. Nowe porządki. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, możecie to nadrobić poniżej.

REKLAMA

Nowy "Pitbull" trafi do kin już niedługo, bo 22 stycznia 2016 roku. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę się doczekać. Zapowiada się wyśmienicie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA