REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Plagi Breslau obejrzymy jeszcze w tym roku w Showmaksie. Zobacz nowy zwiastun filmu Patryka Vegi

Jeśli myśleliście, że Patryk Vega da wam od siebie odpocząć, to chyba żyliście na jakimś pustkowiu przez ostatni rok. Nowy film polskiego reżysera, związanego już na stałe z serią Pitbull, zobaczymy w grudniu tego roku w serwisie Showmax. Tymczasem możemy zapoznać się ze zwiastunem Plag Breslau.

05.10.2018
9:21
plagi breslau zapowiedz
REKLAMA
REKLAMA

Plagi Breslau to film Patryka Vegi, który powstaje we współpracy z Showmax Polska. Reżyser zaangażował do pracy na planie m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Darię Widawską, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, by wspólnie z nimi opowiedzieć historię o seryjnym mordercy, który atakuje mieszkańców Wrocławia.

W główną rolę w produkcji wciela się Kożuchowska, która zagra policjantkę Helenę Ruś.

 class="wp-image-174733"
fot. Marcin Goleń

Codziennie o godzinie 18:00 szalony i niebezpieczny morderca zabija nową osobę. Ruś wraz z profilerką CBŚP, graną przez Darię Widawską, spróbuje schwytać psychopatę. Ale to nie będzie takie proste, zwłaszcza, że współczesna sprawa ma związek z dawnymi czasami. Śledztwo szybko przeniesie bohaterki do XVIII-wiecznego Breslau.

Plagi Breslau zapowiedź:

REKLAMA

Nie mam sporych oczekiwań w stosunku do twórczości Patryka Vegi i nowy zwiastun Plag Breslau raczej tego nie zmieni. Już ta zapowiedź daje mi podstaw, aby przypuszczać, iż szykuje się nowa chaotyczna opowieść naszpikowana „mocnymi” scenami i zmontowana w teledyskowym stylu. Vega kręci filmy i seriale w jakimś zawrotnym tempie i niestety nie wychodzi mu to na dobre. Reżyser chyba jednak tego jeszcze nie zrozumiał. W lutym 2019 roku zobaczymy wszak drugą odsłonę Kobiet mafii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA