REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Player dostępny za jednym kliknięciem. Nowa funkcja na telewizory LG już dostępna

Użytkownicy platformy Player korzystający z telewizorów LG właśnie otrzymali dostęp do nowej funkcji. Znacząco ułatwia ono uruchamianie serwisu. Teraz potrzeba do tego zaledwie jednego kliknięcia. W jaki sposób można uruchomić usługę na Smart TV i które modele się do tego nadają?

24.03.2022
18:32
player smart tv nowa funkcja co to
REKLAMA

Najpopularniejszy polski serwis VOD Player wychodzi z kolejną inicjatywą skierowaną do użytkowników i mającą na celu ułatwienie korzystania z usługi. W związku z obecną sytuacją Player.pl niedawno wprowadził bajki po ukraińsku, a teraz daje olbrzymią wygodę osobom korzystającym z Naziemnej Telewizji Cyfrowej oraz telewizorów LG. Na czym dokładnie polega wprowadzona przez platformę funkcja? To bardzo proste.

Po włączeniu kanału TVN lub TVN Siedem użytkownicy telewizorów z systemem WebOS22 zobaczą w prawym dolnym rogu ekranu automatyczny komunikat. Poinformuje on ich o możliwości błyskawicznego uruchomienia aplikacji Player na Smart TV, co będzie możliwe dzięki wciśnięciu dedykowanego guzika na pilocie do telewizora. Jeżeli użytkownik zdecyduje się podjąć działanie, to zostanie przeniesiony do usługi VOD. W przeciwnym wypadku komunikat zniknie po upływie 10 sekund.

REKLAMA

Player dostępny za dotknięciem jednego guzika na Smart TV marki LG.

 class="wp-image-1923079"
Player na Smart TV - nowa funkcja

Dla widzów, którzy posiadają najnowsze telewizory LG, włączenie aplikacji Player jest teraz bardzo proste – jeden przycisk na pilocie TV zabierze ich do świata naszych seriali, filmów czy programów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz możliwości najnowszych telewizorów do łatwego i wygodnego korzystania z Playera. Dzięki temu użytkownicy mają prosty dostęp do kontentu, jaki proponuje serwis

- zaznaczył Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.
REKLAMA

Warto natomiast w tym miejscu podkreślić, że możliwość skorzystania z aktualizowanej usługi będzie możliwa po wcześniejszym spełnieniu trzech warunków technicznych. Funkcja została udostępniona osobom posiadającym najnowszy telewizor LG z systemem WebOS22 i stale podłączonym do Internetu, Użytkownik musi też odbierać Naziemną Telewizję Cyfrową. W kolejnych tygodniach firma uruchomi usługę na pozostałych kanałach TVN Grupa Discovery w Naziemnej Telewizji Cyfrowej (TTV oraz Metro).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA