REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Programy nc+ za darmo w serwisie Player. Oglądaj wybrane tytuły Kuchnia+, Domo+ czy Planete+

Grupa TVN i płatna telewizja nc+ zacieśniają współpracę w ramach serwisu Player. Użytkownicy platformy VoD będą mogli korzystać bez dodatkowych opłat z nowych programów kanałów tematycznych nc+.

07.08.2018
10:53
player oferta
REKLAMA
REKLAMA

W 2013 roku doszło do fuzji platform telewizyjnych n i Canal+, która skutkowała powstaniem tworu o nazwie nc+. Współpraca nowego podmiotu z Grupą TVN zacieśnia się z każdym kolejnym rokiem w obliczu coraz poważniejszych wyzwań stojących przed rynkiem mediów telewizyjnych.

Obie firmy doskonale zdają sobie sprawę z rosnącej siły serwisów VoD i wyraźnego opóźnienia polskich podmiotów w tym segmencie rynku. Dlatego już w listopadzie 2017 roku ruszyła oferta Player+, w ramach której użytkownicy platformy mogą nabyć dostęp do poszczególnych kanałów płatnej telewizji, kolekcji VoD oraz kanałów premium HBO i Canal+. Player+ pozwala także na wykupienie pakietu kanałów sportowych Eleven.

Grupa TVN i nc+ chcą jednak rozbudowywać swoją współpracę, której efekty mają zachęcić nowych klientów do zainwestowania swojego czasu i pieniędzy w Playera. Dlatego tym razem zdecydowali się na poszerzenie oferty bez naliczania dodatkowych opłat za korzystanie z platformy VoD.

kanaly nc+ na player class="wp-image-189871"

Użytkownicy serwisu Player za darmo będą mogli oglądać wybrane programy kanałów Kuchnia+, Domo+, Planete+, teleTOON+ i MiniMini+.

Na liście udostępnionych show nie brakuje propozycji dla dorosłych, ale też i najmłodszych fanów wizualnej rozrywki. Na Playerze będzie można oglądać programy kulinarne prowadzone przez Tomasza Jakubiaka, Marietę Marecką, Martę Dymek i Davida Gaboriauda. A w planach są kolejne kucharskie show. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły zaś obejrzeć takie bajki i programy dla najmłodszych jak: Myszka w paski, Księżniczka Hania i Grymasek, Dzielny Lew Eryk, Detektyw Łodyga czy Radiowęzeł 13 i pół.

W ramach oferty programowej Domo+ i Planete+ widzowie Playera obejrzą zaś audycje zbliżające do natury. Takie jak opowiadający o pracy polskich rybaków Ludzie morza, program przyrodniczy Naturalnie Polska czy idealne dla pasjonatów ogrodnictwa Rośliny Karoliny oraz Twój kawałek ogrodu. W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player przyznał, że to tylko kolejny etap większej strategii poszerzania treści:

REKLAMA

Dzięki współpracy z nc+ możemy udostępnić naszym widzom nowe programy bez opłat. To kolejny etap w realizacji strategii poszerzania dostępności treści. Teraz widzowie mają nie tylko bezpłatny dostęp do oferty Grupy TVN i MTV, ale też do obszernej biblioteki programów z portfolio nc+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA