REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jak będzie wyglądać Europa w 2074 roku? Odpowiedź znajdziecie w serialu „Plemiona Europy”

Europa, do jakiej przywykliśmy, w wyniku tajemniczej katastrofy nie istnieje od 45 lat, a Stary Kontynent został podzielony na mikropaństewka zamieszkiwane przez wrogie sobie plemiona. Taką wizję kreślą twórcy nowego serialu sci-fi pt. „Plemiona Europy”, który w 2021 r. zadebiutuje na Netfliksie.

16.12.2020
10:58
plemiona europy dark netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlanie — Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy

— tak brzmi opis fabuły najnowszego serialu sci-fi, który już na początku 2021 r. zadebiutuje na Netfliksie. Co jeszcze wiemy o produkcji?

plemiona europy kadr 1
Fot. Netflix/mat.pras.

Twórcy „Dark” powracają z nowym tytułem

Dobrą rekomendacją serialu jest nie tylko intrygująca fabuła (w końcu rok 2074 nie jest znowu aż tak odległy, a sami żyjemy na Starym Kontynencie, więc „Plemiona Europy” opowiadają o bliskiej nam perspektywie), ale przede wszystkim fakt, że za produkcją stoją twórcy innego hitu Netfliksa, czyli niemieckiego „Dark”.

plemiona europy kadr 2
Fot. Netflix/mat.pras.

Za sześcioczęściową serię oryginalną autorstwa Philipa Kocha odpowiadają producenci „Dark”, czyli Quirin Berg, Max Wiedemann oraz Maximilian Vetter.

Wizja przyszłości Philipa Kocha zapewnia ekscytującą rozrywkę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy wraz z Wiedemann & Berg przedstawić tę odważną historię światu

— mówi Rachel Eggebeen, dyrektor ds. produkcji własnych Netflix w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

„Plemiona Europy” okazały się fascynującą sagą, wielką przygodą, która może zainspirować ludzi na całym świecie

— dodaje producent wykonawczy Quirin Berg.

„Plemiona Europy”: data premiery i zwiastun

Jak podaje Netflix, premierę nowego serialu zaplanowano na 19 lutego. Serwis udostępnił też zwiastun „Plemion Europy”. Oto jak w trailerze prezentuje się produkcja:*Zdjęcie główne: Netflix/mat.pras.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA