REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Metallica w Biedronce. Krążek "72 Seasons" od dziś kupisz w sieci sklepów

Sieć sklepów Biedronka co jakiś czas zaskakuje swoim asortymentem. Były płatki śniadaniowe influencerów z Teamu X, donuty i lody Ekipy czy mochi Quebonafide, a tym razem przyszedł czas na muzyczne nowości. W biedronkowych koszach wygrzebać będzie można bowiem najnowszą płytę zespołu Metallica - "72 Seasons".

05.06.2023
15:16
Metallica w Biedronce.  Krążek "72 Seasons" od dziś kupisz w sieci sklepów
REKLAMA

Na wieść o najnowszym albumie Metalliki, fani zespołu oszaleli z zachwytu. Nic dziwnego, długo i cierpliwie czekali na nową płytę - ostatni krążek "Hardwired... To Self-Destruct" ukazał się w 2016 roku. Od poprzedniej premiery minęła prawie dekada, aż w końcu w połowie kwietnia na sklepowych półkach pojawił się jedenasty album w dyskografii Metalliki - "72 Seasons". Nie minęły dwa miesiące, a polskich fanów kultowego zespołu z Jamesem Hetfieldem na czele czeka miła niespodzianka, gdyż płyta "72 Seasons" od dziś dostępna jest w sieci sklepów Biedronka.

REKLAMA

Najnowszy album zespołu Metallica jest dostępny w Biedronce

Od dziś w popularnym dyskoncie będzie można upolować najnowszy krążek Metalliki - "72 Seasons" w cenie 64,90 zł. Nie jest to zawrotna promocja, bo produkt jest jedynie o kilka złotych tańszy niż na stronie Empiku, jednak mimo wszystko spore ułatwienie, jeśli chodzi o zakup krążka. Oprócz najnowszej płyty kultowego zespołu, który w Biedronce pojawił się zaledwie półtorej miesiąca po premierze, fani cięższych brzmień przebierać będą mogli także w dyskografii takich zespołów jak Slayer, Megadeth, Nirvana czy Guns N' Roses. Ceny zaczynają się już od 19,99 zł.

REKLAMA
Kawałek "Shadows Follow" z najnowszego krążka zespołu Metallica - "72 Seasons"

Zdjęcie główne: fot. YouTube Metallica i logo sieci sklepów Biedronka

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA