REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Najlepsze hity największych gwiazd - promocja na płyty z muzyką w Biedronce

Ostatnio mogliśmy kupić płyty winylowe w Biedronce, a teraz w dobrej cenie nabyć można krążki CD z największymi hitami gwiazd muzyki światowej i polskiej. 

23.10.2017
11:59
płyty z muzyką w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

W sieci sklepów za niecałe dwie dychy dostaniemy płyty z najlepszymi utworami różnych artystów. Do wyboru mamy ponad 50 pozycji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie - jest trochę grunge'u, hard rocka, rockabilly czy soulu. W ofercie przygotowano także parę krążków z muzyką dla dzieci.

Płyty z muzyką w Biedronce - co warto kupić?

David Bowie

 class="wp-image-39387"

Wielka gwiazda muzyki rockowej, autor tekstów, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, aktor. Jednym słowem: człowiek-orkiestra. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt albumów. Ostatni wydał tuż przed swoją śmiercią, w 2016 roku. płyta nosi tytuł Blackstar. W Biedronce znajdziecie krążek z jego najlepszymi utworami, takimi jak Space Oddity, Rubber Band czy The Laughing Gnome.

Marilyn Manson

marilyn manson heaven upside down class="wp-image-100076"

Marilyna Mansona nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych twórców. Jego ostatnia płyta, "Heaven Upside Down", wyszła zaledwie parę tygodni temu. W sieci sklepów Biedronka kupimy kompilację jego najlepszych utworów. Znajdą się tam takie kawałki jak: The Beautiful People, This Is The New Sh*t, Sweet Dreams (Are Made Of This), a także cover utworu Depeche Mode Personal Jesus.

Queen

 class="wp-image-59499"

Queen to legenda. A Freddie Mercury to postać fascynująca, barwna, nieoczywista. To właśnie o nim i o jego zespole powstaje aktualnie film, w którym w główną rolę wcielił się Rami Malek. Utwory takie jak Who Wants To Live Forever, Somebody To Love czy Crazy Little Thing Called Love zna chyba każdy. I to je m. in. znajdziecie na płycie dostępnej do kupienia w sieci dyskontów.

A co poza tym?

Poza krążkami wymienionych artystów, kupimy także najlepsze hity Billy'ego Idola, Thin Lizzy, Niny Simone, Franka Sinatry, Roda Stewarta czy Nirvany. Pełna lista dostępnych płyt znajduje się TUTAJ.

Ile zapłacę?

Za każdą płytę CD zapłacimy 19,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na krążki w Biedronce trwa do 5 listopada tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA