REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jakie sekrety mogą skrywać nauczyciele i nastolatki? Już dziś premiera serialu Pod powierzchnią od TVN-u

Kolejna z szumnie zapowiadanych jesiennych produkcji TVN, Pod powierzchnią, ma dzisiaj swoją premierę. Już o 21:30 widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu opowiadającego o czwórce bohaterów, których przypadkowe spotkanie złączy na długi czas.

21.10.2018
16:00
Pod powierzchnią
REKLAMA
REKLAMA

Pod powierzchnią opowiada o zwykłych ludziach z niezwykłymi problemami. Bartek, dyrektor szanowanego liceum, i Marta, nauczycielka języka polskiego, są małżeństwem. Z tego, co widzimy na zwiastunie, para przeżywa poważny kryzys prawdopodobnie związany z utratą syna. Z kolei Maciek to ojciec Oli, która po kilku latach przymusowo powraca pod jego opiekę. Ojciec nie wie, jak ma sobie poradzić z dorastającą nastolatką, która ma do niego głęboki żal o rozpad ich rodziny.

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego ścieżki czwórki bohaterów się zbiegają, a ich przypadkowe spotkanie okaże się mieć ogromne konsekwencje.

Wśród nich ma dojść nawet do zbrodni.

W serialowe postacie wcielają się między innymi Bartłomiej Topa, Magdalena Boczarska, Łukasz Simlat i Maria Kowalska. Główną scenarzystką produkcji jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Karolina Izert objęła rolę producenta, a reżyserem jest Borys Lankosz, laureat Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć w serialu jest Bogumił Godfrejów, nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowego filmu fabularnego.

Czy Pod powierzchnią zaprezentuje nam lepszy poziom niż niedawno zakończona Pułapka? Na to pytanie niestety trudno odpowiedzieć, bo przecież Pułapka zapowiadała się znakomicie, a finalnie podzieliła widownię na tych, którzy nie byli w stanie obejrzeć całego sezonu i tych, którzy nadal chcą więcej. Na razie Pod powierzchnią może się pochwalić mocną obsadą aktorską, ale - jak widać na przykładzie Pułapki - aktorzy to nie wszystko. O tym, czy TVN-owi udało się w końcu stworzyć wciągający serial, dowiemy się już za kilka godzin.

REKLAMA

Pod powierzchnią ma się składać z siedmiu odcinków i będą one emitowane w każdą niedzielę o 21:30 na antenie TVN od 21 października bieżącego roku.

Serial będzie można oglądać również w serwisie Player.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA