REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Pojedynek wszech czasów - Batman vs. Darth Vader!

Twórcy serii Super Power Beat Down przeszli samych siebie. Batman vs. Darth Vader to zdecydowanie najlepszy odcinek serii, w której stawiani są naprzeciw siebie fikcyjni bohaterowie z filmów, komiksów, gier oraz seriali. Każdego miesiąca kanał MachinimaPrime (a wcześniej batinthesun) dostarcza solidnych pojedynków w świetnej jakości, ale teraz? Batman vs. Darth Vader wychodzi poza jakąkolwiek skalę, którą może ogarnąć umysł nerda.

26.11.2014
8:54
Pojedynek wszech czasów – Batman vs. Darth Vader!
REKLAMA
REKLAMA

Wygląda na to, że Batman przybył do Gwiazdy Śmierci, aby uwolnić Supermana  z rąk... Imperium. Jakim cudem bohaterowie DC znaleźli się w świecie "Gwiezdnych Wojen"? Na to pytanie nie mam odpowiedzi, ale czy jest ona właściwie potrzebna? W Super Power Beat Down fabuła filmiku jest tylko pretekstem do tego, aby zobaczyć porządne mordobicie. Musicie przyznać, że efekty specjalne Batman vs. Darth Vader stoją na wysokim poziomie i nie odstraszają, jak ma to miejsce w większości tego typu youtube'owych produkcji.

REKLAMA

Co ciekawe, to już trzeci pojedynek Batmana w serii Super Power Beat Down. Nocny Rycerz wcześniej mierzył się z Wolverinem oraz Deadpoolem. Zaś pierwsza walka Dartha Vadera miała miejsce w Śródziemiu, a jego przeciwnikiem był Gandalf. O tym kto zwycięży w pojedynku decydują fani Super Power Beat Down, którzy na stronie SPBD.com głosują na swojego kandydata. Ten z większą ilością głosów wygrywa. Za całokształt filmów, w których superbohaterowie nie szczędzą sobie batów, odpowiedzialny jest Aaron Shoenke, reżyser znany z fanowskich filmów o Batmanie. Wcześniejsze odcinki Super Power Beat Down znajdziecie na kanale batinthesun. Bat In The Sun jest niezależną wytwórnią filmową, która założył Aaron Schoenke z bratem Seanem, aby tworzyć amatorskie filmy o superbohaterach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA