REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Od dziś możesz kupić bilety na „Politykę”. Wejściówki na najnowszy film Patryka Vegi są już w sprzedaży

Bilety na najnowszy film Patryka Vegi pt. „Polityka” trafiły do sprzedaży. Możecie już kupić wejściówki na seanse w największych sieciach kinowych.

22.08.2019
17:35
polityka bilety multikino helios
REKLAMA
REKLAMA

Multikino uruchomiło dziś sprzedaż biletów na film, który zapewne stanie się hitem tej jesieni. Obrazy Patryka Vegi zawsze cieszą się dużą popularnością wśród widzów – tak zapewne będzie i tym razem. Placówki Multikina znajdziecie m.in. w Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Olsztynie.

Możecie już także nabyć bilety na seanse „Polityki”, które odbędą się w kinach sieci Helios m.in. w Warszawie, Gdańsku, Kielcach, Wrocławiu czy Białymstoku. Szczegóły znajdziecie na stronie sieci. Również Cinema City oferuje na swojej stronie możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży (oferta obejmuje wybrane kina).

Pierwsze seanse odbędą się w dniu oficjalnej premiery, tj. 4 września 2019.

Tym razem budzący skraje emocje Patryk Vega podejmuje temat polskiej polityki. Najnowszy film zapowiadał licznymi zdjęciami i klipami pokazującymi, czego widz może się spodziewać po seansie. A może spodziewać się odwołań do prawdziwych postaci, mocnego języka, przerysowanych sytuacji i wielu absurdów.

REKLAMA

Nie czekając na premierę „Polityki” i jej odbiór, Vega zapowiedział już powstanie 2. części. Jej głównym bohaterem ma być polityk wzorowany na Andrzeju Dudzie. Wedle doniesień nowy film ma trafić do kin wiosną 2020 roku.

W filmie „Polityka” wystąpili m.in. Ewa Kasprzyk, Iwona Bielska, Andrzej Grabowski, Marcin Bosak, Janusz Chabior, Zbigniew Zamachowski czy Antoni Królikowski, który zagra postać wzorowaną na Bartłomieju Misiewiczu, byłym pracowniku Ministerstwa Obrony Narodowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA