REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Wiemy już, co w czerwcu pojawi się w Polsat Box Go! "Córka", "Najgorszy człowiek na świecie" i inne

Co na czerwiec szykuje dla swoich subskrybentów Polsat Box Go? Należący do Polsat Box serwis VOD nie tylko umożliwi wam przedpremierowy seans lubianych i zupełnie nowych seriali, lecz także zafunduje kilka interesujących premier filmowych, z którymi z całą pewnością warto się zapoznać. Oto one.

31.05.2022
12:22
polsat box go czerwiec nowości filmy córka premiery
REKLAMA

W czerwcu oferta Polsat Box Go stanie się jeszcze atrakcyjniejsza - wśród filmowych premier nie zabraknie tytułów, które podbiły serca widzów i krytyków na całym świecie. Serwis Telewizji Polsat oferuje swoim użytkownikom coraz więcej, o czym wspominaliśmy już przy okazji ogłoszenia wiosennej ramówki, a najbliższe tygodnie zapowiadają się jeszcze lepiej.

REKLAMA

Polsat Box Go: nowości na czerwiec 2022

"Córka", "Najgorszy człowiek na świecie" czy "Operacja Mincemeat" to hity, które warto obejrzeć - a będzie tego więcej. Poniżej wyłaniamy głośne tytuły, które w przyszłym miesiącu wpadną do serwisu - wraz z datami ich premier. Rzućmy okiem:

To musi być miłość

Film dostępny na wyłączność - tylko w Polsat Box Go! Polska komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą (Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik, Ina Sobala, Małgorzata Zajączkowska, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin i Jan Englert), która swoją premierę miała zaledwie pół roku temu. To historia miłosnych zawirowań trzech sióstr, które muszą zdecydować, co dalej z ich życiem. Pamiętajcie, że produkcję można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na wielu urządzeniach.

Już w ofercie!

To musi być miłość

Operacja Mincemeat

Jest rok 1943 - alianci są zdeterminowani, aby przełamać kontrolę Hitlera nad okupowaną Europą i zaplanować zmasowany atak na Sycylię. Ale stoją przed niemożliwym wyzwaniem: jak uchronić jednostki zaangażowane w inwazję przed potencjalną masakrą? Dwaj wybitni oficerowie wywiadu, Ewen Montagu (Colin Firth) i Charles Cholmondeley (Matthew Macfadyen) opracowują najbardziej inspirującą i nieprawdopodobną strategię dezinformacji w historii wojskowości. Znakomicie oceniany, nowy dramat wojenny - pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów gatunku.

Premiera: 31 maja

Operacja Mincemeat

Córka

Nominowany do trzech Oscarów (role pierwszo i drugoplanowe oraz scenariusz) nieoczywisty film psychologiczny w reżyserii Maggie Gyllenhall. Zachwyty krytyków niebezpodstawne!

Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Obserwowanie pewnej tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować.

Premiera: 2 czerwca

Córka

Ostatni ślad

Lubicie akcyjniaki z Gerardem Butlerem? To coś dla was. Film skupia się na losach Willa, którego żona znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszystkie skrywane sekrety i małżeńskie problemy szybko wychodzą na jaw. Gdy mężczyzna desperacko poszukuje prawdy, nieoczekiwanie sam staje się głównym podejrzanym. Od tego momentu zaczyna się wyścig z czasem i brutalna walka pozbawiona wszelkich reguł.

Premiera: 9 czerwca

Ostatni ślad

Najgorszy człowiek na świecie

Nominowany do dwóch Oscarów (najlepszy scenariusz, najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy) i nagrodzony Złotą Palmą w Cannes film Joacima Triera. Rzecz fenomenalna, która przedstawia nam pełną życiowej energii Julie. Dziewczyna u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

Premiera: 10 czerwca

Najgorszy człowiek na świecie

Polsat Box Go na Dzień Dziecka

Serwis ma też sporo do zaoferowania młodszym widzom - w ofercie znajdziemy już sporo tytułów, które uprzyjemnią pociechom Dzień Dziecka. W maju pojawiło się tam mnóstwo świetnych tytułów dla dzieci i całej rodziny, o czym pisałem - a to ciągle nie wszystko. W bibliotece platformy znajdziemy również produkcje takie jak:

REKLAMA
  • Skarb Mikołajka
  • Wilk, lew i ja
  • UPS 2! Bunt na Arce
  • Smerfy: Legenda smerfnej doliny
Polsat Box Go na Dzień Dziecka
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA