1. Rozrywka
  2. VOD

Polsat Box Go w maju to raj dla dzieciaków. W serwisie pojawi się mnóstwo nowości

Lokowanie produktu: Polsat Box Go

W maju dzieciaki pokochają Polsat Box Go - serwis przyszykował dla swoich najmłodszych widzów całą masę świetnych premier. Filmy, seriale, 16 kanałów TV dla dzieci i możliwość oglądania bajek na wielu urządzeniach - pociechy z różnych grup wiekowych z pewnością docenią propozycje platformy.

13.05.2022
14:55
polsat box go nowości maj filmy dla dzieci bajki

Z każdym miesiącem oferta Polsat Box Go robi się coraz atrakcyjniejsza. W maju z filmowych i serialowych nowości zadowoleni będą także młodsi widzowie - i to właśnie na premierach produkcji dla dzieci z różnych grup wiekowych skupimy się poniżej. Trochę tego będzie!

Pisaliśmy już o wiosennej ramówce i innych nowościach dla szerszej grupy odbiorców. A co może zainteresować nasze pociechy? W kategoriach "Filmy dla małych i dużych" wkrótce zobaczymy m.in. "Potworną rodzinkę 2", katalog seriali zasilił już cykl "Było sobie życie", a do tego Polsat Box i Polsat Box Go udostępniają już całkowicie bezpłatnie nowy kanał dla dzieci w języku ukraińskim - Nickelodeon Ukraine Pluto TV!

Polsat Box Go: maj - nowości dla dzieci

UPS2! Bunt na Arce

Kontynuacja uwielbianego przez dzieciaki hitu "Ups! Arka odpłynęła". Co tym razem spotka Finiego i Idę? Arka od tygodni dryfuje po otwartym morzu. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami...

Premiera: 20 maja

Ups2! Bunt na Arce

Potworna rodzinka 2

Potworna rodzinka powraca! Po ostatnich przygodach Wishbone'owie wrócili do normalnego życia. Mimo konieczności uporania się ze zwykłymi (przynajmniej dla nich) codziennymi problemami, rodzina musi pojawić się na ślubie Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr - Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie pannę młodą. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów. W filmie pojawi się znacznie więcej kultowych monstrów.

Premiera: 31 maja

Potworna rodzinka 2 w Polsat Box Go

Pies

Channing Tatum i jego stary znajomy z czasów "Magic Mike'a", Reid Carolin, przedstawiają komedię opowiadającą o podróżujących wzdłuż wybrzeża byłym żołnierzu i jego czworonożnej podopiecznej, którzy muszą zmierzyć się ze swoimi traumami. Efekt reżyserskiej i scenopisarskiej współpracy obu panów - film "Pies" - nie tylko psiarzom może przypaść do gustu. Budujące, sympatyczne kino - pozycja obowiązkowa!

Premiera: 12 maja

Pies - zwiastun

Polsat Box Go z bogactwem propozycji dla młodszych widzów

Poza tym w serwisie pojawiły się już nieśmiertelne i kultowe serie filmów z cyklów "Było sobie życie", "Był sobie człowiek", "Był sobie kosmos", "Byli sobie podróżnicy" i "Byli sobie wynalazcy", które edukowały poprzednie pokolenie (w tym niżej podpisanego).

W ofercie znajdziemy też wiele bajek dla różnych grup wiekowych, w tym uwielbiane hity takie jak: "Spongebob Kanciastoporty", "Blaze i Mega Maszyny", "Mały Miś" dla najmłodszych, a dla starszaków - "Grzmotomocni", "Lego NinjaGo", "Atomówki" i inne.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV oficjalnie w Polsat Box i Polsat Box Go

polsat box go nowości maj filmy dla dzieci bajki class="wp-image-1958512"
Nickelodeon w Polsat Box Go

Poza tym serwis Telewizji Polsat oferuje 16 kanałów TV dla dzieci, w tym Nickelodeon, Nick Jr., Polsat JimJam, Boomerang, DaVinci, Disney Channel, Disney Junior czy Cartoon Network.

Warto podkreślić, że Nickelodeon to bezpłatnie udostępniany kanał dla dzieci w języku ukraińskim. To druga po Ukraina 24 stacja zapewniana wszystkim abonentom wszystkich usług Polsat Box, a także 10. propozycja w ojczystym języku naszych sąsiadów w serwisie Polsat Box Go i telewizji internetowej Polsat Box. Oferuje on najlepsze programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr., m.in.: "Spongebob Kanciastoporty", "Pingwiny z Madagaskaru", "Psi Patrol" i "Blaze i Megamaszyny". Super sprawa!

Lokowanie produktu: Polsat Box Go
Najnowsze
Zobacz komentarze