1. Rozrywka
  2. VOD

Polsat Box Go na czas świąteczny wzbogaca swoją ofertę. Co nowego obejrzymy w serwisie?

Lokowanie produktu: Polsat Box Go

Co na czas świąteczno-noworoczny szykuje dla swoich widzów Polsat Box Go? Należący do Polsat Box serwis streamingowy nie tylko umożliwi wam seans lubianych i zupełnie nowych seriali, lecz także zafunduje kilka interesujących premier filmowych, z którymi z całą pewnością warto się zapoznać. Sprawdźmy.

23.12.2022
11:27
polsat box go nowości na święta filmy seriale premiery

Biblioteka Polsat Box Go nieustannie się powiększa. Serwis oferuje swoim użytkownikom coraz więcej filmów i seriali, o czym w przeszłości wspominaliśmy wielokrotnie. Nadchodzą święta, przyszedł zatem czas, by ponownie przyjrzeć się świeżutkim propozycjom serwisu. Zerknijmy, co najbardziej wyróżnia się spośród najnowszych premierowych produkcji platformy.

Polsat Box Go na święta. Co oglądać w serwisie?

Matka

Nowiutka produkcja Polsatu, którą już tu polecałem na łamach swojej recenzji po seansie pierwszych epizodów. To serial, od którego naprawdę trudno się oderwać. Gwarantuje to nazwisko pomysłodawcy produkcji i jej scenarzysty wiodącego - Igora Brejdyganta. Autor bestsellerowych powieści wielokrotnie udowodnił, że jak nikt inny potrafi przykuć widzów do ekranu. Jego najnowszy projekt to opowieść o dziennikarce, która próbuje pogodzić się ze śmiercią 12-letniego syna. Kobieta postanawia wyjechać wraz z mężem do Holandii, aby rozpocząć życie na nowo. I właśnie wtedy kontaktuje się z nią bohater jednego z jej dawnych reportaży, odsiadujący wyrok za morderstwo. Prosi ją, aby ponownie przyjrzała się jego sprawie, która - jak się okazuje - ma coś wspólnego ze śmiercią synka.

Wotum nieufności

Fabuła tego serialu na podstawie prozy Remigiusza Mroza nie bez powodu porównywana jest do popularnego "House of Cards". W końcu mamy do czynienia z opowieścią, która ukazuje brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. Oto opowieść o starciu dwójki fikcyjnych polityków przeciwstawnych frakcji. Z jednej strony mamy Patryka Hauera - młodego i ambitnego posła, a z drugiej Darię Seydę - marszałek sejmu. Dzielą ich poglądy, ale będą musieli połączyć siły. Razem spróbują ujawnić spisek, który sięga najwyżej postawionych w państwie osób.

Lulu

Przyjemna i lekka komedia dla każdego. Lulu, czyli Lucyna Makowska, to tradycyjna "żona przy mężu" - przynajmniej do czasu, gdy partner nie dopuszcza się zdrady. Po rozstaniu bohaterka nagle musi zacząć radzić sobie sama. Dotychczas jej obowiązki ograniczały się do dbania o dom - teraz bohaterka musi zacząć sama na siebie zarabiać. Wpada na pomysł, by przekuć swoją pasję w biznes: postanawia założyć cukiernię. Jej pseudonim z czasów szkolnych wkrótce stanie się znakiem biznesowym.

Każdy wie lepiej

Michał Czernecki i Joanna Kulig w komedii obyczajowej jako zakochani Ania i Grzesiek, którzy próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel - rozbić związek Ani i Grześka.

Jeżyk i przyjaciele

Rzecz jasna, nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych. O czym opowiada ta animacja z 2019 roku? Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Szczęścia chodzą parami

Gwiazdorsko obsadzony rom-kom z fenomenalnym jak zawsze Michałem Żurawskim, w którym przesądy i wiara w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość. Malwina, przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie, wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Premiera filmu w serwisie już 3 stycznia!

Lokowanie produktu: Polsat Box Go
Najnowsze
Zobacz komentarze