REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe seriale Polsatu przedpremierowo na Polsat Box Go. Co obejrzymy szybciej na VOD?

Widzowie Telewizji Polsat właśnie otrzymali kolejny dobry powód, żeby skusić się na należący do firmy serwis VOD. W ramach wiosennej ramówki na Polsat Box Go przedpremierowo wylądują nowe odcinki kultowych seriali i świeżych nowości stacji. W ramach pakietu Premium można tam już znaleźć takie w całości seriale jak "Osaczony" i "Mecenas Porada".

01.03.2022
19:13
polsat box go seriale wiosna 2022
REKLAMA

Część użytkowników polskich platform streamingowych kojarzy usługę Polsat Box Go głównie z jej ofertą sportową. Trudno się temu dziwić, bo składają się na nią choćby mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów będącej właśnie w trakcie fazy play-off. Rzecz w tym, że serwis Polsatu oferuje oprócz tego znacznie więcej. Na Polsat Box i Polsat Box Go znajdziemy wiele filmów i seriali dostępnych w ramach Video on Demand, a ostatnio zadebiutował tam też kanał informacyjny Ukraina24 pozwalający uchodźcom śledzić informacje z ogarniętego wojną kraju w ich ojczystym języku.

Tegoroczna wiosenna ramówka Polsatu przyniesie na VOD oprócz tego mnóstwo nowych seriali, programów rozrywkowych i kolejnych sezonów najpopularniejszych seriali takich jak "Przyjaciółki", "Kowalscy kontra Kowalscy" czy "Gliniarze". Wszystkie wymienione powyżej produkcje pojawią się na Polsat Box Go jeszcze zanim stacja wyemituje je w tradycyjny sposób. W jaki sposób pozyskać do nich przedpremierowy dostęp? To bardzo proste.

REKLAMA

Nowe odcinki kultowych seriali Polsatu pojawią się tam w ramach pakietu Polsat Box Go Premium.

REKLAMA

Wybrane produkcje Polsatu mają trafiać na Polsat Box Go z wyprzedzeniem siedmiu dni lub jednego dnia (w zależności od omawianego serialu). W każdy czwartkowy wieczór pojawi się tam nowy epizod "Przyjaciółek", a co środę obejrzymy kolejny odcinek "Komisarz Mamy". Na tydzień przed emisją telewizyjną na VOD zadebiutują "Kowalscy kontra Kowalscy". Nowych odcinków hitowej komedii należy wypatrywać w soboty. Oprócz "Przyjaciółek" w czwartki na platformie pojawią się też świeże odcinki programu "Nasz nowy dom". Polsat Box Go oferuje ponadto przedpremierowy dostęp do seriali codziennych takich jak "Gliniarze", "Pierwsza miłość", "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?" oraz "Na ratunek 112".

Fani produkcji premium już dziś mogą z kolei zapoznać się za sprawą pakietu Polsat Box Go Premium z pełnymi sezonami "Osaczonego" i "Mecenas Porady". Pierwszy z wymienionych seriali to trzymający w napięciu kryminał z Leszkiem Lichotą, Erykiem Lubosem, Iloną Ostrowską i Marią Dębską w rolach głównych. Jak sama nazwa wskazuje, "Mecenas Porada" to z kolei komedia prawnicza o zdolnej adwokatce i jej nietypowej kancelarii. W obsadzie serii pojawili się m.in. Radosław Pazura, Monika Krzywkowska, Magdalena Wróbel i Antoni Pawlicki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA