REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Polscy nadawcy solidarni z Ukrainą. Kanał Ukraina24 obejrzysz w usługach Polsatu i na Playerze

Player.pl i Grupa Polsat Plus emituje kanał Ukraina24. To już kolejni nadawcy w naszym kraju, którzy dają Ukraińcom przebywającym na terenie naszego kraju dostęp do informacji w ojczystym języku. Wcześniej na ten krok zdecydował się Orange i WP Pilot.

28.02.2022
11:12
ukraina24 jak oglądać polsat player
REKLAMA

Kanał Ukraina24 można już oglądać za pośrednictwem Player.pl i usług Grupy Polsat Plus. Bo od początku agresji Rosji na Ukrainę wsparcie dla ofiar putinowskiego reżimu płynie z każdej możliwej strony. Polscy nadawcy telewizyjni nie mają zamiaru stać z założonymi rękami jak FIFA i udawać, że w sumie to nic się nie dzieje. Dlatego już chwilę temu Orange zrezygnował z emitowania rosyjskich kanałów, a KRRiT zablokowała je w sieciach kablowych, platformach satelitarnych czy platformach internetowych.

Polscy nadawcy nie życzą sobie rosyjskiej propagandy w naszym kraju. W czasach wojny informacyjnej jest to jedyne słuszne podejście. Co jednak ważne właściciele kolejnych serwisów i usług wyrażają swoje poparcie dla Ukrainy, dając użytkownikom możliwość oglądania największego tamtejszego kanału informacyjnego - Ukraina24.

REKLAMA

Ukraina24 - gdzie oglądać w Polsce?

Na ten krok już wcześniej zdecydowało się Orange i WP Pilot. Teraz dołączają do nich kolejni usługodawcy. Już teraz kanał Ukraina24 można oglądać za pośrednictwem serwisów Grupy Polsat Plus czy Player.pl. Jest to opcja skierowana przede wszystkim do obywateli Ukrainy przebywających na terenie naszego kraju.

Dzięki decyzjom wymienionych wyżej nadawców Ukraińcy otrzymują swobodny dostęp do materiałów informacyjnych w ojczystym języku. Aby skorzystać z tej możliwości w serwisie Player.pl, nie trzeba nawet posiadać konta na platformie. Kanał Ukraina24 można oglądać zupełnie za darmo, bez konieczności logowania się w usłudze.

Za sprawą decyzji Grupy Polsat Box dostęp do kanału Ukraina24 można uzyskać za pośrednictwem zarówno telewizora jak i w internecie. Firma włączyła go we wszystkich swoich usługach telewizyjnych, czyli Polsat Box, Netii, Polsat Box Go czy portalu Interia:

  • w Polsat Box na pozycji 914: w telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej,
  • w Polsat Box Go,
  • w usłudze TV Netii na pozycji 197,
  • na portalu Interia.pl.

Pomoc dla Ukrainy

REKLAMA

Wiadomo, że to są tylko symboliczne gesty, ale w tych czasach są one bardzo ważne. Jeśli chcecie pomóc ofiarom putinowskiej agresji, tutaj znajdziecie listę zweryfikowanych zbiórek online. Dorzućcie coś od siebie i wszyscy trzymajmy kciuki, aby Unia Europejska nie ociągała się z obiecanym dostarczeniem broni na Ukrainę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA