REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Podaruj bliskim prezent na święta. Promocje Polsat Box dla każdego

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Jeśli jeszcze nie macie prezentu dla najbliższych, wybierzcie świąteczne propozycje Polsat Box. Ci, którzy są telewizyjnymi maniakami na pewno będą zadowoleni, gdyż w ramach promocji otrzymają na start sześć miesięcy wybranej przez siebie oferty telewizyjnej bez opłat. Poznajcie szczegóły.

20.12.2022
8:30
Polsat Box
REKLAMA

Ci, którzy lubią spędzać zimowe wieczory przed telewizorem, na pewno będą ustatysfakcjonowani świątecznymi promocjami Polsat Box, gdyż na starcie czeka całe sześć miesięcy wybranej przez siebie oferty telewizyjnej bez żadnych opłat. W propozycjach telewizji satelitarnej oraz online dostępnych jest wiele popularnych kanałów, ale również stacje premium z największymi hitami kinowymi oraz najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi.

REKLAMA

Poznajcie świąteczne propozycje Polsat Box.

Poza tym dostępne są również takie usługi jak Disney+ czy HBO Max. Oferta promocyjna "Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat" obowiązuje w każdej z czterech dostępnych technologii: kablowej IPTV, satelitarnej, internetowej OTT z dekoderem oraz naziemnej. W ramach świątecznego prezentu można zaskoczyć domowników zestawami od Polsat Box (przygotowane w ofertach tv satelitarnej i IPTV). Poza kilkudziesięcioma kanałami o rozmaitej tematyce, zapewnią w zależności od opcji m.in. dwa kanały Cinemax na 24 miesiące, propozycje dla najmłodszych, sportowe stacje premium, m.in. Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Canal + SPORT3 i 4. Oferta Polsat Box jest niezwykle elastyczna, pozwalając tworzyć swoje zestawy, które są dostosowane do potrzeb konkretnej rodziny, bazując na dowolnym pakiecie podstawowym. Warto dodać, że każdą z ofert można wybrać w wariancie z Disney +. Natomiast do każdej z nich można dobrać nowoczesny dekoder 4Kz opłatą już od 49 złotych.

 class="wp-image-2182663"
świąteczne oferty Polst Box

Pakiety Polsat Box Go - nowe polskie seriale i wydarzenia sportowe

Jeśli wasi bliscy uwielbiają oglądać seriale, dobrym pomysłem będzie sprawienie dla nich na prezentu w postaci pakietów z dostępem do ich ulubionych treści. Polsat Box Go to serwis streamingowy proponujący użytkownikom 2 proste pakiety. Pierwszy to Polsat Box Go Premium (pakiet filmowo-serialowy w promocyjnej cenie 30 zł/mies.). Pakiet otwiera dostęp do kinowych hitów, nowości i seriali premium, które można obejrzeć tylko w serwisie Polsat Box Go, informacji i rozrywki oraz ponad 100 kanałów TV. Dostępne są w nim takie najnowsze tytuły jak min. "Matka" z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem według pomysłu Igora Brejdyganta, "Wotum nieufności" na podstawie powieści Remigiusza Mroza, "Lulu" czy "Rodzina na Maxa".

REKLAMA

Drugi z pakietów to Polsat Box Go Sport - z 20 kanałami sportowymi i największymi wydarzeniami: Ligą Mistrzów UEFA, PKO BP Ekstraklasą, siatkówką, piłkarskimi ligami zagranicznymi, tenisem koszykówką i wieloma innymi dyscyplinami. Promocyjna cena pakietu to 40 zł/mies. Wybierz swój ulubiony pakiet i ciesz się rodzinnym oglądaniem telewizji z bliskimi nie tylko w święta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA