REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstaje polska wersja mrocznego thrillera "Więzy Krwi". Zrobi ją Polsat

Telewizja Polsat doczekała się nowego serialu. Mowa o "Krwi", która jest polską wersją irlandzkiego serialu "Blood". Fabuła skupia się na rodzinnych kłamstwach oraz tajemnicach. Jak zauważa dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, w "Krwi" nic nie jest oczywiste.

15.05.2023
8:53
Nowy serial Polsatu , "Krew"
REKLAMA

Telewizja Polsat rozpoczęła zdjęcia do thrillera psychologicznego "Krew", opartego na irlandzkiej wersji serialu "Blood". Jak czytamy w opisie nowego serialu Polsatu, w tej historii śmierć nie jest końcem, a początkiem. Punktem wyjścia do odkrywania kolejnych rodzinnych warstw i ukrytych głęboko pod nimi tajemnic. Krew łączy rodzinę tak mocno, jak jej mroczne sekrety, a ich stopniowe poznawanie zaczyna burzyć dotychczasowy, pozornie poukładany świat.

REKLAMA

Powstaje "Krew". To nowy thriller psychologiczny Polsatu.

Fabuła serialu skupia się na Laurze, która powraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej mamy. Jej powrót obudzi demony z przeszłości, ale też rzuci światło na rodzinne tajemnice, z kolei samej Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci jej mamy.

Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu jest przekonany, że nowy serial licznie przyciągnie widownię przed ekrany telewizorów. W serialu „Krew” nic nie jest oczywiste, a każdy krok przybliżający główną bohaterkę do rozwiązania zagadki, odkrywa kolejne kłamstwa w rodzinie Gajewskich. Jestem przekonany, że widzowie będą chcieli odkrywać te tajemnice razem z bohaterami serialu - mówił Miszczak. Z kolei jeden z odtwórców głównych ról, Ireneusz Czop dodaje, że fabuła zaskoczy niejednego widza, który za każdym razem będzie zadawać pytanie: kto jest dobry, a kto zły.

Mam nadzieję, że widza przed ekran przyciągnie to, co przyciągnęło mnie do scenariusza: głębia postaci, pozornie łatwe emocje, które są przykrywką rodzinnych tajemnic - mówił Ireneusz Czop, wcielający się w postać ojca, Jerzego Gajewskiego.

REKLAMA

W obsadzie "Krwi" znane nazwiska. Kto zagra?

Serial tworzony jest na licencji irlandzkiego serialu "Blood". Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński, odpowiedzialny za takie produkcje, jak m.in. "Znaki", "Dublerzy" oraz "Komisarz Mama". W serialu poza Ireneuszem Czopem, Vanessą Aleksander oraz Małgorzatą Foremniak, zagości, m.in. Piotr Głowacki, Piotr Trojan oraz Katarzyna Z. Michalska. Początkowo serial ma trafić na platformę Polsat Box Go, natomiast później zagości na antenie Polsatu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA