REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Posłuchaj Snoop Doga, Taliba Kweli i Anthraxa na drugim mixtapie "Gry o tron"

Nie wiecie, co wspólnego mają ze sobą "Gra o tron" i hip-hop? To znaczy, że najpewniej przeoczyliście pierwszy mixtape Catch the Throne, na którym można było usłyszeć takich muzyków, jak na przykład Big Boi, Common czy Wale. Nie powtórzcie tego błędu i czym prędzej sprawdźcie, co przygotowano dla nas w tym roku.

19.03.2015
10:29
Posłuchaj Snoop Doga, Taliba Kweli i Anthraxa na drugim mixtapie „Gry o tron”
REKLAMA
REKLAMA

Catch the Throne to album, na który znani artyści nagrywają utwory inspirowane i nawiązujące do serialu "Gra o tron" - zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej, wykorzystując pochodzące z niego sample. O ile już w przypadku pierwszego mixtape'a trudno było mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do zaproszonych muzyków, to druga edycja jest pod tym względem jeszcze bardziej imponująca. Znaleźli się na niej między innymi Snoop Dog, Method Man, Talib Kweli czy Stalley. Oprócz raperów możemy tu usłyszeć także przedstawicieli innych gatunków, m.in. muzyki elektronicznej, R&B czy thresh metalu i metalcore.

Jak się okazuje, wielu muzyków jest fanami serialu. Talib Kweli przyznał, że oglądał wszystkie odcinki po kilka razy, dzięki czemu nagranie kawałka na mixtape Catch the Throne było dla niego banalnie łatwe. Również Snoop Dog wyznał, że uwielbia "Grę o tron" - produkcja HBO kojarzy mu się z życiem rapera, też chodzi w niej o lojalność, rodzinę i wspinanie się na szczyt.

REKLAMA

Na Catch The Throne: The Mixtape Vol 2 składa się piętnaście utworów. Wszystkich możecie posłuchać na serwisie SoundCloud bądź pobrać je bezpłatnie z iTunes.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA