REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Ben Affleck robi zamach na pieniądze kartelu. Zobacz zwiastun „Potrójnej granicy” od Netfliksa

Gwiazdy chwytają za broń i ruszają wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. W grę wchodzi cała góra pieniędzy, a w takich przypadkach zawsze coś musi pójść nie tak. Jest zwiastun do „Potrójnej granicy”.

15.02.2019
20:41
Ben Affleck kontra kartel. Zobacz zwiastun Potrójnej granicy od Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Nowy oryginalny film Netfliksa faktycznie zebrał w obsadzie aktorską śmietankę. Oprócz Bena Afflecka są tu także Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund i Pedro Pascal. Wszyscy wcielają się w byłych żołnierzy, którzy po odbytej służbie ledwo wiążą koniec z końcem. Gdzie zdobyć pieniądze? Meksykański kartel narkotykowy z pewnością nie cierpi na ich brak.

Bohaterowie nigdy niczego nie ukradli. Czują się jednak oszukani i postanawiają wziąć to, co ich zdaniem im się należy. Stąd pomysł na napad na kartel. Wszystko miało pójść jak bułka z masłem, okazuje się jednak, że wyrwanie gór dolarów z rąk narkotykowych bossów nie było wcale najtrudniejszym zadaniem w świetle tego, co dzieje się później.

„Potrójna granica” - zwiastun:

Reżyserem filmu Netfliksa jest J.C. Chandor, twórca takich obrazów, jak „Wszystko stracone”, „Chciwość” oraz „Rok przemocy”. „Potrójna granica” jest czwartym pełnym metrażem w jego karierze. On też, do spółki z Markiem Boalem („The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Wróg numer jeden”), jest autorem scenariusza.

REKLAMA

Film przechodził przez wiele obsadowych zmian od czasu, kiedy projektowi dano zielone światło. A miało to miejsce blisko dekadę temu. Wśród tych, którzy przez minione lata byli powiązani z produkcją, znaleźli się m.in. Johnny Depp, Tom Hanks, Mahershala Ali czy Will Smith. Zaledwie w kwietniu 2018 projekt opuścili Tom Hardy i Channing Tatum, a Paramount Studios wycofało się z chęci zrealizowania filmu. Krótko po tym Ben Affleck rozpoczął rozmowy na temat objęcia głównej roli, a „Potrójna granica” znalazła swój dom na Netfliksie. Wiemy już w czym aktor postanowił ulokować swoje siły po rezygnacji z etatowej posady kinowego Batmana.

Premiera „Potrójnej granicy” na platformie Netflix już 13 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA