REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ben Affleck przekazuje pałeczkę. Aktor nie zagra już najsłynniejszego zamaskowanego superbohatera

To już oficjalne, Batman dostanie nową twarz. Ben Affleck w następnym filmie przekaże postać Bruce'a Wayne'a komuś innemu. Aktor wcielił się w obrońcę Gotham trzykrotnie.

31.01.2019
9:36
Ben Affleck Batman
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj Matt Reeves otworzył puszkę Pandory. Reżyser spodziewanego w 2021 roku filmu „The Batman” opowiedział światu o swojej wizji produkcji. Miałaby ona opowiadać o obrońcy Gotham w kategoriach detektywistycznych, co byłoby dość świeżym ujęciem tematu jeśli chodzi o kinowe wersje opowieści. Twórca nie ujawniał jednak szczegółów castingowych. Tymczasem na ustach milionów fanów i widzów niemal automatycznie pojawiło się pytanie o udział Bena Afflecka w produkcji.

Wątpliwości szybko rozwiał sam aktor.

Hollywood lubi trzymać swoich widzów w niepewności i napięciu. Tego jednak najwyraźniej postanowił zaoszczędzić nam wszystkim sam Ben Affleck. Niedługo po podaniu nowych informacji dotyczących filmu „The Batman”, aktor opublikował taki oto wpis:

Aktor zamieścił w swoim wpisie tweeta portalu Deadline, w którym możemy przeczytać:

„The Batman” pojawi się latem 2021 roku; Ben Affleck przekazuje pałeczkę kolejnemu Bruce’owi Wayne’owi.

Sam aktor opatrzył ten wpis swoim krótkim komentarzem:

Jestem podekscytowany wiadomościami o #TheBatman w 2021 roku i nie mogę się doczekać, by zobaczyć wcieloną w życie wizję @MattReevesLA

Jeśli nie jesteście wciąż przekonani, że Ben Affleck żegna się z ikonicznym Batmanem, to wasze wątpliwości szybko może rozwiać The Hollywood Reporter. Jego dziennikarze potwierdzili, że ten krótki wpis jest faktycznie sposobem aktora na rozstanie się z Bruce'em Wayne'em.

Kto zagra Batmana?

REKLAMA

Powyższe wiadomości wywołały lawinę emocji w świecie rozrywki, jednak równie szybko pojawiły się także pytania o następcę. Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji, a tym bardziej pogłosek odnośnie konkretnego nazwiska. Jednak jak podaje Variety, Reeves może szukać do roli Bruce’a Wayne’a aktora, który będzie nawet do 20 lat młodszy od w tej chwili 46-letniego Bena Afflecka. Reżyser w tej kwestii może się zetrzeć z poglądami studia Warner Bros., które podobno wolałoby obsadzić w tej roli kogoś nieco starszego niż dwadzieścia parę lat.

„The Batman” ma pojawić się w kinach 25 czerwca 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA