REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

Jamie Foxx w „Power”, a Vin Diesel w „Bloodshot” zapewniają niezłą akcję. Podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Co tam wakacyjne upały. W ten weekend najbardziej rozgrzeją was filmowe i serialowe nowości. Możecie więc wybrać się do kina lub zaszyć w czterech ścianach i odpalić którąś z platform VOD. Nie zapomnijcie też o telewizji, bo tam znajdziecie kilka kultowych tytułów.

15.08.2020
9:00
Premiery Co ogladac w weekend
REKLAMA
REKLAMA

W kinie czeka na was przyjemna komedyjka, a w serwisach streamingowych mnóstwo akcji i śmiechu. Wśród interesujących premier znajduje się bowiem film o niebezpiecznym narkotyku, który daje człowiekowi supermoce czy produkcja o komiksowym superżołnierzu. Telewizja natomiast pozwoli nam się przenieść do kilku fantastycznych światów.

Filmy, programy, seriale – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Arab Blues

Selma wychowała się we Francji, gdzie mogła zachłysnąć się zachodnią wolnością. Postanawia jednak wrócić w swoje rodzinne strony, aby otworzyć tam swój gabinet psychoanalityczny. Niestety, ani jej konserwatywna rodzina, ani religijnie zacietrzewiona Tunezja nie są na to gotowi. Będzie więc gorszyć kolejne osoby, pokazując się w jeansach i z papierosem w ustach. Twórcy zabawnie opowiadają o poszukiwaniu własnej tożsamości.

Filmu szukajcie w repertuarach kin.

Power

Na rynku pojawia się nowy narkotyk. Wyzwala on w ludziach supermoce, a ci wykorzystują je do popełniania przestępstw. Policjant połączy więc siły z młodocianą dilerką i szukającym zemsty byłym żołnierzem, aby walczyć z zagrożeniem. Na ekranie zobaczymy m.in. brawurowych Josepha Gordona-Levitta, Jamie’ego Foxxa i Dominique Fishback.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Ted Lasso

Jeśli fabuła serialu skupia się na trenerze amerykańskiego footballu, który przenosi się do Anglii i zaczyna szkolić drużynę piłki nożnej, to wiesz, że będzie śmiesznie. Tytułowy Ted oczywiście nie ma pojęcia o naszym narodowym sporcie, ten zawsze kojarzył mu się z facetami wpadającymi na siebie, żeby przechwycić piłkę z rąk przeciwnika, co jest dla twórców przyczynkiem do serwowania kolejnych żartów.

Serial już dostępny na Apple TV+.

Ten film najlepiej oglądałoby się na wielkim ekranie. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany dystrybutorów i na całym świecie, już jakiś czas temu, trafił on na VOD. „Bloodshot” to adaptacja komiksów o zmarłym żołnierzu, który powraca do życia jako tytułowy bohater. I jest mocno wkurzony.

Film będzie dostępny na HBO GO od niedzieli, 16 sierpnia.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: Russella Crowe’a, który mści się na rzymskim cezarze w „Gladiatorze” (TV Puls, sobota 20:00), Kevina Costnera chroniącego Whitney Huston w „Bodyguard” (TVN, sobota 21:00), spin-off Star Wars „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” (Polsat, sobota 22:00) i brutalne ejtisowe kino „RoboCop” (TVP 2, sobota 01:00).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: Toma Cruise’a w „Ostatnim samuraju” (TVN7, niedziela 20:00), komiksowe śledztwo w sprawie Kuby Rozpruwacza w „Z piekła rodem” (TNT, niedziela 21:00) i Adasia Miauczyńskiego mierzącego się z alkoholizmem we „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” (TV4, niedziela 22:35).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA