REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Siri? Cortana? Alexa? Pff, producenci Power Rangers pozwalają porozmawiać z botem Aplha 5

Z okazji zbliżającej się premiery pełnometrażowego filmu Power Rangers w sieci znalazł się bot Alpha 5. Z robotem możemy porozmawiać o ratowaniu świata, wymowie słowa „gif” i wielu innych ważnych kwestiach.

23.02.2017
9:26
Producenci Power Rangers pozwalają porozmawiać z Aplha 5
REKLAMA
REKLAMA

Machina reklamowa pełnometrażowego Power Rangers ruszyła pełną parą. Lionsgate stara się wykorzystać wszystkie sposobności, aby o ich kinowym projekcie było jak najgłośniej. Wytwórni pomaga w tym robot Aplha 5, z którym może porozmawiać każdy zainteresowany.

Aby porozmawiać z Aplha 5 z pełnometrażowego Power Rangers, wystarczy wejść pod ten link.

Niestety, na specjalnie przygotowanej witrynie WWW możemy przeprowadzić jedynie powitalną część rozmowy. Aby kontynuować pogawędkę, musimy wybrać jeden z trzech popularnych komunikatorów - Messengera od Facebooka, Twittera lub Kika. Przyznam, że z tego ostatniego nigdy nie korzystałem. To jakiś nowy trend?

 class="wp-image-80331"
REKLAMA

Alpha 5 nie jest zwykłym botem, który jedynie czeka na pytania oraz polecenia ze strony użytkownika. Robot wykorzystuje szansę, aby przemycić do rozmowy jak najwięcej informacji na temat pełnometrażowego Power Rangers. Sztuczna inteligencja rysuje przed rozmówcą historię poprzedzającą akcję filmu, tłumacząc podstawowe zagadnienia.

Czyli trochę akwizytor. Z tym, że wyjątkowo to my przychodzimy do niego, nie on do nas. Co do samego filmu - kinowe Power Rangers zadebiutuje już za miesiąc, ze światową datą wyznaczoną na 24 marca 2017 roku. Jako osoba z sentymentem wspominająca kiczowaty serial na Polsacie, chyba się wybiorę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA