REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

"Powrót do przyszłości" w wersji LEGO? To mogłoby się udać!

Seria "Powrót do przyszłości" już dawno osiągnęła status kultowej. Trzy filmy z Martym McFly'em, w rolę którego wcielił się Michael J. Fox i z dr Emmettem Brownem, zagranym przez Christophera Lloyda, bawiły i wzruszały już kilka pokoleń kolejnych widzów. Film Roberta Zemeckisa doczekał się nawet własnej serii klocków LEGO. A teraz ktoś postanowił jeszcze raz przedstawić scenę z filmu właśnie z udziałem plastikowych ludzików.

04.03.2015
9:31
Powrót do przyszłości w wersji LEGO? To może się udać!
REKLAMA
REKLAMA

Za fanowski film odpowiada kanał  Macro Lego Universe. Na ekranie zobaczyć możemy chyba najsłynniejszą scenę z pierwszej części filmu "Powrót do przyszłości", no może poza tą, kiedy Marty przechytrza Biffa i jego gang na latającej deskorolce. Blisko sześciominutowe wideo pokazuje chwile, kiedy Marty i Doc próbują sprawić, aby ten pierwszy mógł powrócić do roku 1985, z którego przeniósł się 30 lat wstecz.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że film jest naprawdę świetnie zrealizowany i mógłby konkurować z produkcją "LEGO® PRZYGODA". Choć fanowskie wideo mi się podoba i chętnie zobaczyłabym pełnometrażową jego wersję, nic jednak nie przebije Marty'ego i dr Emmetta z krwi i kości. Coś mi się zdaje, że czas na kolejny maraton z serią Zemeckisa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA