REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Powstanie polska edycja reality show "Tata sam w domu"

Telewizja Polsat przygotowuje nowy program - reality show o nazwie "Tata sam w domu". Trwają poszukiwania osób chętnych do wzięcia w nim udziału. Cena za prywatność potencjalnych kandydatów wynosi raptem 15 tys. złotych. 

26.06.2014
9:28
Powstanie polska edycja reality show „Tata sam w domu”
REKLAMA

Każdy odcinek programu "Tata sam w domu" będzie zamkniętą całością i ma opowiadać o losach innej rodziny, schemat będzie jednak zawsze taki sam. Mama ma dość dziecka i męża, więc wyjeżdża na urlop. Tata zostaje z sam na sam z pociechą i będzie musiał udowodnić, że potrafi sobie poradzić z obowiązkami domowymi. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z szeregiem zadań przygotowanych przez twórców tego reality show (niech zgadnę: zmiana pieluszki, nakłonienie dziecka żeby zjadło swój posiłek i nie grymasiło, zmuszenie go do posprzątania swojego pokoju i inne, równie fascynujące zajęcia). Ci, którym się powiedzie, zgarną 15 tysięcy złotych. Niezbyt to wygórowana cena...

REKLAMA

Prawdopodobna data emisji programu to jesień 2014, jednak w tej kwestii wiele zależeć będzie od tego, jak wypadną castingi. Co ciekawe,"Tata sam w domu" znajdzie się w ramówce TV 4, a nie Polsatu. Ależ nam się szykuje przebojowa druga połowa roku. Tyle ambitnych produkcji, że aż nie wiadomo co oglądać: ojców opiekujących się swoimi dziećmi, rolników szukających żon czy mamy poszukujące drugiej połówki dla swoich synków. Nie mogę się doczekać. Wy pewnie też.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA