REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Powstanie polska edycja reality show "Tata sam w domu"

Telewizja Polsat przygotowuje nowy program - reality show o nazwie "Tata sam w domu". Trwają poszukiwania osób chętnych do wzięcia w nim udziału. Cena za prywatność potencjalnych kandydatów wynosi raptem 15 tys. złotych. 

26.06.2014
9:28
Powstanie polska edycja reality show „Tata sam w domu”
REKLAMA

Każdy odcinek programu "Tata sam w domu" będzie zamkniętą całością i ma opowiadać o losach innej rodziny, schemat będzie jednak zawsze taki sam. Mama ma dość dziecka i męża, więc wyjeżdża na urlop. Tata zostaje z sam na sam z pociechą i będzie musiał udowodnić, że potrafi sobie poradzić z obowiązkami domowymi. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z szeregiem zadań przygotowanych przez twórców tego reality show (niech zgadnę: zmiana pieluszki, nakłonienie dziecka żeby zjadło swój posiłek i nie grymasiło, zmuszenie go do posprzątania swojego pokoju i inne, równie fascynujące zajęcia). Ci, którym się powiedzie, zgarną 15 tysięcy złotych. Niezbyt to wygórowana cena...

REKLAMA

Prawdopodobna data emisji programu to jesień 2014, jednak w tej kwestii wiele zależeć będzie od tego, jak wypadną castingi. Co ciekawe,"Tata sam w domu" znajdzie się w ramówce TV 4, a nie Polsatu. Ależ nam się szykuje przebojowa druga połowa roku. Tyle ambitnych produkcji, że aż nie wiadomo co oglądać: ojców opiekujących się swoimi dziećmi, rolników szukających żon czy mamy poszukujące drugiej połówki dla swoich synków. Nie mogę się doczekać. Wy pewnie też.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA