REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznamy nowe wcielenie Aileen Wuornos, znanej z filmu "Monster". Lily Rabe zagra słynną morderczynię

Któż z nas nie słyszał o Alieen Wuornos, amerykańskiej morderczyni, która została skazana na śmierć za zabicie 6 mężczyzn? To w jej postać wcieliła się Charlize Theron w filmie "Monster". Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Lily Rabe zagra w nowym sezonie "American Horror Story: Hotel" sławną seryjną zabójczynię. Teraz już wiemy, o kogo chodziło.

12.08.2015
13:54
Poznamy nowe wcielenie Aileen Wuornos, znanej z filmu "Monster". Lily Rabe zagra słynną morderczynię
REKLAMA
REKLAMA

Początkowo nie było wiadomo, czy Rabe wcieli się w kogoś znanego z uniwersum stworzonym przez Ryana Murphy'ego czy w realnym świecie. Patrząc jednak na dotychczasowy flirt twórcy AHS z historią, można było założyć, że będzie to ktoś, o kim niegdyś rozpisywały się gazety. Do tej pory w poprzednich sezonach pojawiły się takie historyczne postaci jak Anne Frank, Delphine LaLaurie czy Edward Mordake.

monster

W piątym sezonie "American Horror Story" przeniesiemy się do hotelu. Spotkamy w nim wiele dziwnych i charakterystycznych postaci. Jednym z bohaterów, w którego wcieli się Wes Bentley, będzie detektyw, który trafi do tytułowego miejsca podczas śledztwa w sprawie brutalnych i przerażających mordów. Czy postać Bentleya będzie na tropie Alieen Wuornos? Cóż, bardzo prawdopodobne, że to właśnie jej tropem będzie podążać mężczyzna.

Najnowszy sezon serialu Ryana Murphy'ego zadebiutuje już jesienią tego roku, a dokładnie 7 października. Zapowiada się naprawdę niezła seria, choć wątpię, by Lily Rabe udało się pobić aktorką kreację Charlize Theron z filmu "Monster".

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA