REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wygląda na to, że poznaliśmy datę premiery nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks"

Jeszcze wczoraj pisałam o serialach, na które czekam w tym roku, nie znając wszystkich dat ich premier, a już dzisiaj mamy nowe informacje o trzecim sezonie "Miasteczka Twin Peaks". Jak się okazuje, bardzo możliwe, że premiera nowej serii produkcji, która po ponad 25 latach powróci na srebrne ekrany, odbędzie się 30 kwietnia tego roku.

03.01.2017
21:24
Poznaliśmy datę premiery nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks"?
REKLAMA
REKLAMA

Taka informacja pojawiła się w serwisie Reddit, gdzie zamieszczono fotografię kalendarza Showtime na ten rok. Możecie zobaczyć ją poniżej:

twin-peaks-premiera class="wp-image-77876"
https://www.reddit.com/r/twinpeaks/comments/5lp8ex/news_imdb_says_april_release_date_for_showtimes/dbxjj41/

Ta wiadomość wydaje się całkiem prawdpodobna, biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje i plotki dotyczące trzeciego sezonu serialu.

Do tej pory wiedzieliśmy, że serial miał się pojawić w tym roku, potem pojawiła się informacja, że w pierwszej połowie/na początku 2017 roku, a na IMDb widnieje informacja, że nowe "Twin Peaks" pojawi się w kwietniu. Data 30 kwietnia brzmi więc wiarygodnie, choć przyznam, że spodziewałam się premiery nieco wcześniej.

REKLAMA

Teraz możemy czekać tylko na oficjalne potwierdzenie od Showtime.

Przypomnijmy, że trzeci sezon "Twin Peaks" wróci na telewizyjne ekrany po ponad 25 latach od zakończenia drugiego seoznu produkcji. W nowej serii wystąpią postaci, które dobrze znamy z pierwszych sezonów serialu, m. in. Kyle MacLachlan, David Lynch (który opowiada za serial także od strony rezyserskiej) czy Mädchen Amick.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA