REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Data premiery "American Horror Story: Freak Show" już znana, a pierwszy (prawdziwy) teaser już w Sieci

"American Horror Story: Freak Show" zawita na ramówke stacji FOX już 8 października, czyli sprawdza się reguła, że nie ma jesieni bez serialu Ryana Murhpy’ego. Najnowsza horrorowa antologia doczekała się również pierwszego (tym razem prawdziwego) teaseru, który – jak zawsze w przypadku "American Horror Story" – powoduje ciarki na skórze.

21.08.2014
10:31
Data premiery „American Horror Story: Freak Show” już znana, a pierwszy (prawdziwy) teaser już w Sieci
REKLAMA

Teaser oczywiście absolutnie nic nie zdradza, za to wprowadza widza w klimat "American Horror Story: Freak Show", a ten - sądząc po opisie fabuły i 11 sekundowym teaserze - będzie... dziwaczny. Akcja nowego sezonu ma dziać się w 1952 roku, w mieście Jupiter na Florydzie. Fabuła "American Horror Story: Freak Show" skupia się na cyrkowej trupie, którą zarządza niemiecka emigrantka Elsa Mars (Jessica Lange). Mars zdołała zebrać najróżniejsze dziwactwa, które są główną składową jej pokazów (freak show).Tak się składa, że przybycie trupy Mars do Jupiter pokrywa się z pojawieniem dziwnej istoty, która zagrozi życiu zarówno cyrkowców, jak i mieszkańców miasteczka. Trupa Mars musi walczyć o przetrwanie w czasach, gdy objazdowe cyrki stają się już historią.

REKLAMA

Oprócz Jessici Lange w "American Horror Story: Freak Show" zobaczymy również Michaela Chiklisa występującego w roli siłacza Dell Toledo oraz męża Desiree Dupre (Angela Bassettt), a także byłego męża Ethel Darling (Kathy Bates) i ojca Jimmiego Darlinga (Evan Peters). Sarah Paulson wcieli się w rolę bliźniaczek syjamskich Bette i Dot Tattler. W pozostałych rolach wystąpią Patti LaBelle, John Carroll Lynch (upiorny klaun), Wes Bentley, Denis O'Hare, Gabourey Sidibe oraz Jyoti Amge (zapewne w roli najmniejszej kobiety świata). Skoro pierwszy teaser mamy już za sobą, teraz możemy oczekiwać wysypu kolejnych, zapewne równie przerażających.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA