REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fanowski teaser American Horror Story: Freak Show nabrał cały internet

Doczekaliśmy się już czasów, kiedy w zasadzie nie można być pewnym niczego. Fake’owe newsy łatwo wyprodukować, ale teaser? Najwidoczniej też się da i to tak dobrze, że wszystkie portale jak jeden mąż podawały fanowski teaser (promo) "American Horror Story: Freak Show", jako ten oficjalny. Brawo internecie, taki trolling to mistrzostwo.

14.07.2014
10:00
Fanowski teaser American Horror Story: Freak Show nabrał cały internet
REKLAMA

REKLAMA

Internet dał się nabrać (ja też), ale trudno się temu dziwić, skoro fanowski teaser jest naprawdę świetny, dodatkowo nic jeszcze nie wiadomo o fabule kolejnej części antologii od Ryana Murphy’ego. Filmik mógł zatem przedstawiać dosłownie wszystko, co wiązałoby się z przerażającym lunaparkiem (w którym będzie toczyć się akcja), morderczymi klaunami itp. Dziewczyna ze skrzydłami przyczepionymi w makabryczny sposób? Klimatyczna muzyka w stylu AHS? Tak, kupujemy to.

REKLAMA

Po drugie, od czasu wypłynięcia ostatnich newsów na temat najnowszej części "American Horror Story: Freak Show" minęło trochę czasu. Widzowi są głodni informacji, więc przyjmują wszystko jak leci. Fanom American Horror Story trudno się dziwić, sprawa jednak wygląda gorzej w przypadku wielkich portali, które łyknęły przynętę i nawet nie sprawdziły, czy teaser "American Horror Story: Freak Show" jest tym oficjalnym od FX. No trochę wstyd.

Więcej informacji o serialu dowiemy się dopiero na tegorocznym Comic-Conie w San Diego (26-go lipca). Póki co – jak wspomniałem wyżej – wiemy, że akcja "AHS: Freak Show" będzie dziać się w creepy lunaparku w 1950 roku, w miejscowości Jupiter (Floryda). Ze starej obsady z pewnością zobaczymy Jessicę Lange (prowadzącą trupę cyrkową), Sarah Paulson (jako bliźniaki syjamskie), Kathy Bates, Angelę Bassett, Evana Petersa, Denisa O’Hare i Frances Conroy. Nową twarzą w "American Horror Story: Freak Show" będzie Michael Chiklis, który wcieli się w siłacza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA