REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznajcie nową Sabrinę Spellman. Chilling Adventures of Sabrina od dziś na Netfliksie

Przygotujcie się na sesję binge watchingu w ten weekend. Premiera Chilling Adventures of Sabrina już dziś, a zatem nastoletnia czarownica w końcu powraca. A z nią świat do tej pory nieznany, ale za to dużo ciekawszy, niż ten, do którego się przyzwyczailiśmy.

26.10.2018
12:41
Chilling Adventures of Sabrina
REKLAMA
REKLAMA

Już dziś premiera Chilling Adventures of Sabrina. W ten mroczny, przed-halloweenowy weekend polecamy zapoznać się z nową Sabriną Spellman.

Z nastoletnią czarownicą spotykamy się w przededniu jej szesnastych urodzin pod koniec października. Sabrina Spellman mieszka w małym miasteczku Greendale wraz ze swoimi ciotkami Hildą i Zeldą oraz kuzynem Ambrose. Dziewczyna chodzi na co dzień do pobliskiego liceum Baxter High, gdzie ma grono przyjaciół i chłopaka. Paczka nie należy do tych popularnych dzieciaków, ale sprawia wrażenie zgranej grupy pełnej wzajemnego wsparcia. Jednak mimo szczerych chęci, Sabrina nie do końca może się wpasować w swoje towarzystwo. A to dlatego, że jest pół-czarownicą, pół-człowiekiem. I oczywiście nie może tego wyjawić przyjaciołom.

premiera Chilling Adventures of Sabrina class="wp-image-216374"

Dzień szesnastych urodzin dla czarownicy to wyjątkowy moment. Przechodzi ona zazwyczaj przez ceremonię, która nadaje jej prawa członkini magicznej społeczności. Problem w tym, że wchodząc w ten etap Sabrina zostaje postawiona przed ultimatum. Musi porzucić swoich dotychczasowych znajomych i szkołę, by rozpocząć nowy rozdział. A to młodej czarownicy już się średnio uśmiecha. Decyzja, którą podejmie zaowocuje licznymi przygodami, których świadkami jesteśmy w pierwszym sezonie Chilling Adventures of Sabrina.

REKLAMA

W obsadzie znajdziemy między innymi Kiernan Shipkę w roli Sabriny Spellman, Lucy Davis (Hilda Spellman), Mirandę Otto (Zelda Spellman), Michelle Gomez (Mary Wardell) i Richarda Coyle’a (ojciec Blackwood). Twórcą serialu jest Roberto Aguirre-Sacasa, znany do tej pory z takich pozycji jak Riverdale i Carrie.

Serial Chilling Adventures of Sabrina możecie już oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA