REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Snake Eyes walczy z przeszłością niczym Robert De Niro z wnukiem. Sprawdzamy najciekawsze nowości tego weekendu

Męska akcja w „Snake Eyes: Geneza G.I.Joe” czy może przemoc w kobiecym wydaniu w 2. sezonie „Sky Rojo”? Ten weekend wypada spędzić albo w kinie, albo z Netfliksem. A jakby po obejrzeniu najważniejszych premierowych filmów i seriali tego weekendu wciąż było mało wam emocji, to odpalcie TV.

24.07.2021
10:40
snake eyes premiery weekend netflix
REKLAMA

Dużo męskiej rozrywki wśród weekendowych premier. Już mamy okazję poznać przeszłość Snake Eyes i kierowani nostalgią zobaczyć kolejne starcie He-Mana ze Szkieletorem. Na rozluźnienie natomiast możemy obejrzeć Roberta De Niro walczącego z wnukiem i dziewczyny walczące z goniącymi ich facetami. A jakby tego było mało to w TV Rambo wraca do Wientamu, a Clint Eastwood zaprowadza porządek na Dzikim Zachodzie. Co obejrzeć w ten weekend?

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend

Snake Eyes: Geneza G.I. Joe

To były żołnierzyki. Dotychczasowe filmy aktorskie na podstawie serii zabawek Hasbro, wyglądały właśnie tak, jakby dzieciak się nimi bawił. Ten se strzeli, tamci powalczą, a wszystko uświetni wielki wybuch. Fabuły może nie było w tym za grosz, ale radochy całkiem sporo. Teraz możemy poznać przeszłość jednego z najciekawszych (i najbardziej tajemniczych) bohaterów. Zobaczymy tu jak tytułowy Snake Eyes staje się taki, jakim go znamy. I oby w tym wszystkim nie zabrakło widowiskowej rozpierduchy.

Film już w kinach.

Wojna z dziadkiem

Roberta De Niro zawsze miło pooglądać. Tutaj wciela się w dziadka, który zostaje wplątany w wojnę z wnukiem. Stawka jest wysoka, bo… idzie o sypialnie. A tak naprawdę o więzy rodzinne. Twórcy nie wykorzystali całego potencjału opowieści i serwują nam standardową i lekką komedyjkę, jakich wiele. Kilka razy się zaśmiejecie, a po seansie zapomnicie. Na letni weekend jak znalazł.

Film już w kinach.

Krwawe niebo

Podróże samolotem są przerażające. Jesteśmy uwięzieni w metalowej puszce na wysokości tysięcy kilometrów. A teraz wyobraźmy sobie, że ktoś chce tę wielką maszynę porwać. Dobrze jest być wtedy… wampirem? Tak. W tym lotniczym horrorze wszystko jest możliwe. Zapnijcie pasy, bo to ostra jazda bez trzymanki. A raczej lot.

Film dostępny na platformie Netflix.

Władcy wszechświata: Objawienie

Na potęgę posępnego czerepu! W końcu się doczekaliśmy. „Objawienie” zaczyna się tam, gdzie skończył kultowy serial animowany dla dzieci. To znowu kreskówka, ale tym razem skierowana do dorosłego widza. Nad projektem czuwał Kevin Smith, więc jest geekowsko i niegrzecznie.

Serial dostępny na platformie Netflix.

Sky Rojo: 2. sezon

Trzy prostytutki powracają. Czeka nas jeszcze więcej akcji, zabawy estetyką i podejmowania poważnych tematów w rozrywkowy sposób. Echa twórczości Quentina Tarantino słychać wyraźnie. Pierwszy sezon pozostawił widzów w zawieszeniu, kończąc się w kluczowym momencie. Wiemy, że teraz idzie nowe. I zgodnie z obietnicą tym razem myśliwi stają się zwierzyną.

Serial dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: weterana wracającego do Wietnamu „Rambo II” (TVN7, sobota 20:00), ukochaną komedię Polaków „Dzień świra” (Kino Polska, sobota 20:00), The Rocka walczącego z trzęsieniem ziemi „San Andreas” (TNT, sobota 20:00) i wyśmienitego Christiana Bale’a w „Fighter” (TVP1, sobota 22:10).

W niedzielę szczególnie polecamy: komedię fantasy „Narzeczona dla księcia” (TNT, niedziela 17:17), przezabawny „Parasol bezpieczeństwa” (Polsat, niedziela 22:05) i oscarowy western Clinta Eastwooda „Bez przebaczenia” (TVN, niedziela 22:45).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA