REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD
  6. Netflix

Nadszedł weekend, a wraz z nim mnóstwo premier. Podpowiadamy, co obejrzeć po ciężkim (i gorącym) tygodniu

To na pewno był ciężki tydzień. Kilkukrotnie pobiliśmy rekord w liczbie dziennych zakażeń koronawirusem, więc lepiej zamknąć się w domu. Albo, jeśli jesteście wystarczająco odważni, w kinie.

08.08.2020
10:00
co obejrzec w weekend premiery kino vod tv
REKLAMA
REKLAMA

Na wielkie ekrany wchodzi bowiem bardzo interesujący australijski film, który was wzruszy i rozbawi. Oprócz tego na platformach VOD nie brakuje ciekawych premier pełnometrażowych i serialowych, a w TV czeka na nas mnóstwo akcji.

Filmy, seriale, programy – co obejrzeć w weekend?

Babyteeth

Masz dość łzawych filmów o nastoletnich związkach? „Babyteeth” jest właśnie dla ciebie. To opowieść o chorej na raka nastolatce, która poznaje nieco starszego chłopaka i się w nim zakochuje. Moses imponuje jej tym, że żyje z dnia na dzień wedle bardzo osobliwej filozofii. I chociaż fabuła wydaje się tendencyjna, podana jest w sposób lekki, przyjemny i pozbawiony nadmiernego patosu.

Film już w kinach.

Wytańcz to

Najbardziej roztańczona premiera VOD tego roku? Być może. „Wytańcz to” jest opowieścią o niezdarnej, acz genialnej nastolatce, która postanawia zostać profesjonalną tancerką i próbuje dostać się na Uniwersytet Duke’a.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Kot w ścianie

Film bardzo aktualny. Jego akcja osadzona jest w kontekście wychodzenia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Pokazuje, jak tytułowy kot, który utknął w ścianie zmienia życie imigrantów w Londynie w pełnym napięć czasie Brexitu.

Film już dostępny na platformie HBO GO.

Pełne morze – 3. sezon

Hiszpańskich kryminałów nigdy za wiele. Bohaterowie „Pełnego morza” powracają, aby ponownie zmierzyć się z tajemnicą dwóch podróżujących razem sióstr. Akcja osadzona jest w latach 40. i toczy się na luksusowym statku płynącym z Hiszpanii do Rio de Janeiro.

3. sezon serialu już dostępny na platformie Netflix.

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: wyczilowanego Leonardo DiCaprio w „Niebiańskiej plaży” (TNT, sobota 18:50), umięśnionego Arnolda Schwarzeneggera w „Predatorze” (Stopklatka, sobota, 20:00), kopniaki Scotta Adkinsa w „Champion 4: Walka o honor” (TV Puls, sobota 20:00) i (anty)wojenny thriller „Pluton” (TVP1, sobota 23:05).

REKLAMA

W niedzielę szczególnie polecamy: kultowe sci-fi „Matrix” (TNT, niedziela 18:25), pełne akcji „Tango i Cash” (TVN, niedziela 20:00), space operę „Jupiter. Intronizacja” (TVN7, niedziela 20:00) i szalenie pulpową „Maczetę” (TV Puls, niedziela 23:35).

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA