REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zostań w domu i nadrób premiery muzyczne. Przegląd nowości z mijającego tygodnia

Skoro sytuacja wymaga od nas siedzenia w domu, możemy spożytkować ten czas na nadrobienie muzycznych nowości z mijającego tygodnia. Tym bardziej, że dzisiejsze zestawienie składa się z samych kojących propozycji.

14.03.2020
13:00
premiery muzyczne artur rojek
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Artur Rojek - Kundel

Dyrektor artystyczny OFF Festivalu kazał czekać swoim fanom na nowy album prawie 6 lat. „Kundel jest opowieścią o zwykłości, docenianiu tego, co się ma" - mówi o płycie autor. Rojek ponownie pracował z producentem Bartoszem Dziedzicem, zaś w doborze słów pomagał mu Radek Łukasiewicz, znany choćby z zespołu Pustki.

Four Tet - Sixteen Oceans

Dziesiąty album studyjny brytyjskiego producenta Kierana Hebdena. Jeśli szukacie nowej muzyki do tańca, dziś nie mogliście lepiej trafić. Album promował m.in. singiel Baby, w którym wystąpiła Ellie Goulding.

Bokka - Roll down the hill

Tym razem bez nowości, za to będzie kilka klasyków. Zespół Bokka na najnowszą EP-kę przygotował nowe wersje swoich dwóch utworów z poprzednich płyt oraz własne interpretacje znanych kawałków: Bang Bang Nancy Sinatry, Love Will Tear Us Apart Joy Division i Daydreaming z ostatniej płyty Radiohead.

Lor - Sunlight

Członkinie krakowskiego zespołu mają ucho do pięknych melodii i harmonii. Najnowsza EP-ka brzmi trochę jak wprawka, trochę jak zbiór szkiców. To jednocześnie kompozycje tak kojące, że aż szkoda, że całość nie trwa znacznie dłużej.

The Fruitcakes - Into the Sun

REKLAMA

Premiera fizycznej wersji nowego wydawnictwa zespołu zaplanowana jest na 20 marca, jednak już teraz materiału można posłuchać w serwisach streamingowych. Trójmiejska grupa w swojej twórczości czerpie inspiracje m.in. rockiem psychodelicznym i rock and rollem. Grają razem od 2011 roku, a ich debiutancki album, „2”, premierę miał w 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA