REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Co nowego w muzyce? Premiery płytowe minionego tygodnia, które warto nadrobić

Muzyczne przyjaźnie i młodzi niepokorni. Sprawdźcie najciekawsze premiery płytowe minionego tygodnia.

30.03.2019
13:15
premiery muzyczne billie eilish coals
REKLAMA
REKLAMA

Billie Eilish - When We All Fall Asleep, Where Do We Go?

O pierwszej płycie długogrającej Billie Eilish napisano już więcej niż o debiutach innych młodych zdolnych. Wcale mnie to nie dziwi, bo „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” to kawał dobrej roboty, która zasługuje przynajmniej na chwilę uwagi. Więcej o płycie pod tym linkiem.

Catz 'n Dogz - Friendship

Taco Hemingway po angielsku? Fani dawno tego nie słyszeli. Nowy album duetu Catz 'n Dogz łączy różne muzyczne światy. Stąd zaproszeni gości, na co dzień żyjący w innych muzycznych bajkach, wśród nich wspomniany raper. Warto zwrócić uwagę m.in. na piosenki Mind z udziałem świetnej Rosalie. oraz Would You Believe, w której śpiewa Jono McCleery.

Floating Points - Late Night Tales

Słynna już seria kompilacji Late Night Tales tym razem gości Sama Shepherda, znanego jako Floating Points. Shepherd dzieli się ulubionymi kawałkami, wśród nich numery jazzowe, folkowe, a nawet co nieco ambientu i tanecznych klubowych motywów.

Coals - Klan

REKLAMA

EP-ka polskiego duetu Coals mimo wybranego formatu jest bardzo intensywnym muzycznym doświadczeniem. Pojawiają się na niej świetni goście - Piernikowski, Schafter czy Dianka. To krótki zbiór niepokojących opowieści, z mocnym, głębokim wokalem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA