REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka na ukojenie nerwów. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Sytuacja w kraju nie sprzyja osobom o słabszych nerwach, ani tym, którym lekarze odradzają nadmierny stres. Czego posłuchać, by ukoić nerwy? Ostatnie dni przyniosły kilka dobrych propozycji.

24.10.2020
15:40
premiery muzyczne bruce springsteen
REKLAMA
REKLAMA

Bruce Springsteen – Letter To You

O nowej płycie Springsteena pisałam nieco więcej wczoraj. To dwudziesty album w jego dyskografii, bardziej melancholijny niż poprzednik, tj. „Western Stars”. Ale nie mniej refleksyjny. Springsteen rozprawia się z przemijaniem, oddaje hołd swoim fanom i przyjaźni.

Better Person – Something To Lose

Better Person to Adam Byczkowski, tworzący w Berlinie polski muzyk i wokalista. Jego nowe wydawnictwo utkane jest z syntezatorowych melodii i tęsknych, nieco sennych kompozycji. Najbardziej uwodzą te zaśpiewane po polsku, na przykład Dotknij mnie.

Kevin Morby - Sundowner

Premiera z poprzedniego tygodnia, która musi się tu znaleźć. Szósty album studyjny amerykańskiego indierockowego muzyka to zbiór kojących kompozycji wchodzących w dialog z tradycją muzyki country. Chyba najlepsza płyta w jego dotychczasowej dyskografii.

Sam Amidon - Sam Amidon

Sam Amidon, wychowany w rodzinie folkowych artystów, od lat czerpie w swojej twórczości solowej co najlepsze z tego gatunku. Jego najnowsze wydawnictwo to wielobarwna opowieść, w której usłyszycie zarówno folk, jak i country. Płytę zamyka uroczy kawałek Sundown, nagrany razem z żoną muzyka, Beth Orton.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA