REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wrażliwy Iggy Pop i nostalgiczna Bat For Lashes. Premiery muzyczne tygodnia

Za nami piątek obfitujący w muzyczne premiery. Wśród nich nowy album Iggy'ego Popa i wyczekiwana przeze mnie płyta Bat For Lashes.

07.09.2019
13:52
premiery muzyczne iggy pop
REKLAMA
REKLAMA

Bat For Lashes - Lost Girls

Natasha Khan zabiera w podróż do lat 80. Filmów science fiction z dzieciństwa, szalonej synthpopowej muzyki i bajkowego klimatu. 5. album studyjny artystki, następca świetnego „The Bride” z 2016 roku, pełen jest nostalgicznych nawiązań do czasów beztroskiej młodości.

Iggy Pop - Free

Mówi się, że to jedna z najlepszych płyt w dyskografii Popa. Płyta, która porusza swoją szczerością i wrażliwością. Muzyk, a od jakiegoś czasu także gospodarz audycji w BBC Radio 6 Music, z powodzeniem eksploruje kolejne muzyczne światy.

Tinariwen - Amajdar

Tinariwen to wyjątkowy malijski zespół, który w swojej twórczości sięga po tradycyjną muzykę Tuaregów (ludność zamieszkująca Saharę). Na nowym albumie wśród gości pojawili się m.in. Cass McCombs, Warren Ellis czy Stephen O’Malley z zespołu Sunn O))).

Kindness - Something Like a War

REKLAMA

Projekt Adama Bainbridge’a, który jest także producentem muzycznym, DJ-em i reżyserem teledysków. „Something Like a War” to 3. album studyjny Kindness. Muzyka Bainbridge’a to eklektyczna mieszanka disco, sytnh popu, doprawiona elementami funku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA