REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lato pełne nowej muzyki. Premiery płytowe, na które czekamy najbardziej

Pop w rozmaitych odmianach, rock z bluesowym zacięciem i nowoczesne r'n'b. Sprawdźcie zapowiedzi najciekawszych premier muzycznych tego lata.

20.06.2019
12:35
premiery muzyczne lato 2019
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne - lato 2019:

Mark Ronson - Late Night Feelings

Piąty album studyjny brytyjskiego producenta. Usłyszymy na nim m.in. singiel „Nothing Breaks Like a Heart” nagrany razem z Miley Cyrus. Oprócz tego na płycie zaśpiewają m.in. Lykke Li, Camila Cabello oraz Alicia Keys.

Premiera: 21.06

Hot Chip - A Bath Full of Ecstasy

Brytyjski zespół Hot Chip przy swoim siódmym albumie długogrającym zdecydował się na współpracę z zewnętrznymi producentami. „A Bath Full of Ecstasy” to następca „Why Make Sense?” z 2015 roku.

Premiera: 21.06

The Black Keys - Let's Rock

Dan Auerbach i Patrick Carney znają się od dzieciństwa. W okolicach 2001 roku powołali do życia The Black Keys. „Let's Rock” to dziewiąty album w dyskografii duetu. Następca świetnego „Turn Blue” z 2014 roku.

Premiera: 28.06

Banks - III

Trzeci album studyjny amerykańskiej artystki Jillian Banks. Płytę promuje m.in. singiel Look What You’re Doing To Me nagrany razem z Francis and the Lights. Za produkcję numeru odpowiada BANKS oraz BJ Burton.

Premiera: 12.07

Sam Fender - Hypersonic Missiles

Debiutancki album Sama Fendera, brytyjskiego muzyka i autora piosenek. Materiał został nagrany w... garażu, w samodzielnie zbudowanym przez Fendera studiu nagraniowym. W 2018 roku muzyk zdobył nagrodę BRIT Critics’ Choice.

Premiera: 9.08

Ride - This Is Not a Safe Place

Szósty album długogrający brytyjskiego zespołu. Podobnie jak przy poprzednim krążku, „Weather Diaries” z 2017 roku, produkcją nowego materiału zajął się DJ Erol Alkan.

Premiera: 16.08

Taylor Swift - Lover

W tym roku Taylor Swift szykuje dla swoich fanów porcję romantycznych kompozycji. „Lover” to siódmy album długogrający w jej dyskografii. Zapowiadają go single Me! oraz You Need to Calm Down.

Premiera: 23.08

Bat for Lashes - Lost Girls

REKLAMA

Na nowy album Natashy Khan trzeba było chwilę poczekać (poprzedni album, „The Bride”, ukazał się w 2016 roku). „Lost Girls” to piąty album długogrający w dyskografii brytyjskiej artystki. Promuje go singiel Kids in the Dark.

Premiera: 6.09

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA