REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Synth pop i muzyczne zaświaty. Premiery płytowe listopada

Tegoroczna jesień upłynie w rytmie ciepłego synth popu, downtempowych kawałków i muzycznych pocztówek z zaświatów. Przeglądamy zapowiedzi płytowe listopada.

05.11.2019
9:22
premiery muzyczne listopad 2019
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne – listopad 2019:

Enchanted Hunters - Dwunasty dom

Nowe piosenki duetu Małgorzata Penkalla&Magdalena Gajdzica, tym razem zaśpiewane po polsku. Na albumie mają znaleźć się synthpopowe numery, przywodzące na myśl pop rodem z lat 80., nad którymi prace panie zakończyły latem zeszłego roku.

Premiera: 7 listopada

Lapalux - Amnioverse

4. album długogrający Stuarta Howarda znanego jako Lapalux. Brytyjski producent zbudował nowy album na słowach wypowiadanych przez bliskie mu osoby. Jak sam określa, muzyka z „ Amnioverse” skupia się na płynności i idei, że życie i wiele jego etapów istnieje na niekończącym się kontinuum.

Premiera: 8 listopada

DJ Shadow - Our Pathetic Age

Pierwsze wydawnictwo Josha Davisa od czasu premiery albumu „The Mountain Will Fall” (2016). Na płycie mnóstwo gości, wśród nich Run The Jewels, Nas, członkowie Wu Tang Clanu i grupy Interpol.

Premiera: 15 listopada

Beck - Hyperspace

Nowy album amerykańskiego muzyka gościć będzie wielu artystów. Wśród nich Pharrell Williams, Sky Ferreira czy Chris Martin. To już 14. płyta długogrająca w dyskografii Becka, wielokrotnego laureata nagrody Grammy i jednego z najbardziej eklektycznych współczesnych twórców.

Premiera: 22 listopada

Coldplay - Everyday Life

Dla najbardziej wytrwałych fanów, którzy nie mają jeszcze dość przynudzania Chrisa Martina i spółki, a na nowy longplay czekali od „A Head Full of Dreams”, czyli od 2015 roku. „Everyday Life” to 8. album w dyskografii brytyjskiej grupy. Ma być podzielony na 2 części: „Sunrise” i „Sunset”.

Premiera: 22 listopada

Leonard Cohen - Thanks for the Dance

REKLAMA

Pośmiertne wydawnictwo, na które składają się szkice z sesji do ostatniego albumu muzyka, „You Want It Darker”. Ich przygotowaniem zajął się syn, Adam Cohen. W nagraniach wzięli udział m.in. Beck, Leslie Feist i Damien Rice.

Premiera: 22 listopada

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA