REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Tydzień pod znakiem kojących dźwięków. Premiery muzyczne, które warto nadrobić

Zdolne młode kobiety z Polski, kojące kompozycje, głęboki soul i dużo gitar. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne minionego tygodnia.

13.04.2019
13:00
premiery muzyczne lor
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Bibio - Ribbons

Stephen Wilkinson, aka Bibio, jest naprawdę niezłomny. „Ribbons” to jego dziesiąty album, utrzymany w znanym jego fanom spokojnym, wyciszonym klimacie. Spośród wszystkich numerów, które znalazły się na płycie, warto zwrócić szczególną uwagę na kojące Patchouli May, Quarters oraz It’s Your Bones.

Anderson .Paak - Ventura

Mało kto ma ostatnio tak dobre tempo jak Anderson .Paak. Kilka miesięcy po premierze „Oxnard” muzyk prezentuje kolejny album długogrający. Znów z całą masą doskonałych gości, wśród nich Andre 3000, Jazmine Sullivan oraz gwiazda r&b Brandy. „Ventura” pobrzmiewa future-funkiem, soulem, bogatymi wokalami, wszystko w idealnie dobranych proporcjach.

Broken Social Scene - Let’s Try The After – vol. 2

Po nową EP-kę (już drugą w tym roku) kanadyjskiego zespołu sięgnęłam raczej powodowana sentymentem. Okazało się, że mimo iż grupa nie ma zbyt wiele nowego do powiedzenia, to potrafi nadal konstruować zgrabne, przyjemne indierockowe piosenki. Jak chociażby numer Big Couches czy otwierający wydawnictwo Memory Lover, wyposażony w lekko psychodeliczne gitarowe riffy.

Lor - Lowlight

REKLAMA

W zeszłym tygodniu było o Hani Rani, w tym tygodniu kolejny debiut młodych zdolnych kobiet. Członkinie kwartetu Lor sięgają po klasyczne tropy równie chętnie co po folkowe inspiracje. „Lowlight” to zbiór delikatnych, subtelnych kompozycji. Na próżno szukać tu przebojowości. Jest za to wyciszenie i błogi spokój.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA