REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowe albumy The Weeknd, Artura Rojka i wiele więcej. Sprawdzamy zapowiedzi płytowe na marzec

Kilka bardzo oczekiwanych premier i nowe albumy młodych rodzimych talentów. Sprawdzam najciekawsze premiery muzyczne marca.

27.02.2020
17:54
premiery muzyczne marzec 2020 the weeknd
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne marca 2020:

Anna Calvi - Hunted

Brytyjska artystka korzysta z sukcesu wydanego w 2018 roku albumu „Hunter”. Krążek otrzymał m.in. nominację do nagrody Mercury za najlepszy album roku. Niektóre kawałki z tej płyty dostaną nowe życie na „Hunted”. Calvi do współpracy nad piosenkami zaprosiła Charlotte Gainsbourg, Julię Holter, Joe'go Talbota z IDLES, zaś Don’t Beat The Girl Out Of My Boy zaśpiewała razem z nią Courtney Barnett.

Premiera: 6 marca

Coals - Docusoap

Nowy album Katarzyny Kowalczyk i Łukasza Rozmysłowskiego będzie pewnie pełen odwołań do dream popu, chillwave'u czy r&b. A do tego także nawiązań do popkultury, z tytułową telenowelą dokumentalną na czele.

Premiera: 6 marca

Trupa Trupa - I’ll Find

Po sukcesie wydanego w zeszłym roku albumu „Off The Sun”, trzeba kuć żelazo póki gorące. Członkowie trójmiejskiego zespołu nie czekając długo zaprezentują w tym miesiącu nową EP-kę.

Premiera: 6 marca

Artur Rojek - Kundel

Singlem Sportowe życie Artur Rojek promuje swoją nową płytę. Wybór tytułu wyjaśnia następująco: „Dla mnie kundel to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej". „Kundel” będzie drugim solowym albumem artysty, następcą „Składam się z ciągłych powtórzeń” z 2014 roku.

Premiera: 13 marca

The Weeknd - After Hours

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier muzycznych ostatnich miesięcy. „After Hours” jest następca albumu „Starboy” z 2016 roku, za który Abel Tesfaye otrzymał m.in. nagrodę Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album.

Premiera: 20 marca

Rosalie. - IDeal

Rosalie. zadebiutowała na muzycznym rynku wydawniczym 4 lata temu, razem z EP-ką „Enuff”. Jej kariera od tamtej pory rozwijała się nieśpiesznie, acz konsekwentnie. Piosenki zapowiadające „IDeal” sugerują, że na nowym wydawnictwie talent Rosalie. wybrzmi w stu procentach.

Premiera: 20 marca

Pearl Jam - Gigaton

REKLAMA

Członkowie zespołu z Seattle wrócą po długiej wydawniczej przerwie. Ich poprzedni album długogrający, „Lightning Bolt” ukazał się w 2013 roku. Nową płytę promują single Dance of the Clairvoyants i Superblood Wolfmoon.

Premiera: 27 marca

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA