REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taneczna mieszanka i niepokojąca ścieżka dźwiękowa do gry. Premiery muzyczne tygodnia

Taneczna mieszanka pochodzi z Australii, a ścieżka dźwiękowa do gry z Polski. Na które premiery warto jeszcze zwrócić uwagę?

13.09.2020
14:00
premiery muzyczne resina
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Błoto – Kwiatostan

Debiut już mają za sobą - w kwietniu wydali bardzo dobrze przyjęte „Erozje”. Tym razem kwartet Błoto (stworzony przez muzyków ze składu Electo-Acoustic Beat Sessions) prezentuje kolejny album długogrający, głęboki, pulsujący materiał, zahaczający o nujazzowe brzmienia.

Resina – Vampire: The Masquerade – Shadows of New York (ścieżka dźwiękowa)

Resina, czyli Karolina Rec, uznana kompozytorka i wiolonczelistka, tym razem zachwyca muzyką ilustracyjną – soundtrackiem do gry „Vampire: The Masquerade – Shadows of New York”. Stworzona przez nią ścieżka dźwiękowa pełna jest niepokoju i grozy, a także mantrycznych, czasem wręcz ambientowych sekwencji.

Everything Everything – Re-animator

Piąty album założonego w 2007 roku brytyjskiego zespołu. Grupa ocierała się o najważniejsze brytyjskie nagrody muzyczne, Mercury Music i Igor Novello, zdobywając liczne nominacje. Nowym albumem raczej nie zyskają takiego uznania. Warto jednak przysłuchać się tej przyjemnej mieszance indie rocka i popu.

Haiku Hands – Haiku Hands

Dziewczęcy zespół z Australii powstał ledwie w 2017 roku, a już prezentuje mocny debiutancki album. Co w środku? Szalona mieszanka muzyki dance i electro popu. Pozostaje tylko tańczyć.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA