REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowa płyta Taylor Swift i wyczekiwany album grupy Tool. Tych sierpniowych premier muzycznych nie możecie przegapić

Końcówka sierpnia przyniesie kilka naprawdę wyczekiwanych muzycznych nowości. Jakie inne premiery czekają nas w tym miesiącu?

02.08.2019
21:50
premiery muzyczne sierpień 2019
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne - sierpień 2019:

Ride - This Is Not A Safe Place

Członkowie brytyjskiego zespołu Ride reaktywowali go w 2014 roku na serię koncertów. W 2017 roku grupa zaprezentowała swój piąty album długogrający, „Weather Diaries”. Grupa rozpoczęła nim współpracę z producentem Erolem Alkanem, który zajął się także produkcją najnowszego albumu.

Premiera: 16 sierpnia

Taylor Swift - Lover

Siódmy album długogrający w dyskografii Taylor Swift. Promuje go m.in. singiel You Need To Calm Down. Swift odnosi się w nim do nietolerancji w stosunku do społeczności LGBT+. W nagranym do niego teledysku wystąpili m.in. Ellen DeGeneres, Ryan Reynolds, Billy Porter, Ciara, RuPaul i Adam Lambert.

Premiera: 23 sierpnia

Tool - Fear Inoculum

Pewnie są i tacy, którzy przestali wierzyć w to, że zespół Tool wyda jeszcze kiedykolwiek album. A jednak, to się dzieje - „Fear Inoculum” pojawi się na półkach sklepowych na koniec miesiąca. Dodatkowo dziś (2.08) do streamingu trafiła dyskografia grupy.

Premiera: 30 sierpnia

Lana Del Rey - Norman Fucking Rockwell

Szósta płyta Lany Del Rey, promowana już od jakiegoś czasu kawałkami takimi jak Mariners Apartment Complex i Venice Bitch. Elizabeth Woolridge Grant zadebiutowała w 2008 roku EP-ką „Kill Kill”. Jeszcze wtedy artystka posługiwała się pseudonimem Lizzy Grant.

Premiera: 30 sierpnia

Bon Iver - i,i

REKLAMA

Justin Vernon prezentuje 4. album studyjny Bon Iver. Materiał powstał w Sonic Ranch w Zachodnim Teksasie oraz April Base w Wisconsin. Na płycie znajdzie się 13 nowych kawałków. Jak twierdzi sam artysta, to jego najbardziej dojrzała i kompletna płyta.

Premiera: 30 sierpnia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA