REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Styczeń przyniesie sporo gitarowych nowości. Przeglądamy zapowiedzi płytowe na najbliższe tygodnie

Najciekawiej zapowiadają się nowe albumy Algiers i Julii Marcell. To jednak nie koniec nowości na styczeń.

08.01.2020
21:00
premiery muzyczne styczeń 2020
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne - styczeń 2020

Selena Gomez - Rare

Trzeci album studyjny Seleny Gomez, następca „Revival” z 2015 roku. Dla fanów wokalistki te kilka lat przerwy musiały być trudne do zniesienia. Ich idolka podsycała oczekiwanie singlami, wśród nich Lose You to Love Me, który wskoczył na pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100.

Premiera: 10 stycznia

Algiers - There Is No Year

Trzeci album studyjny amerykańskiego zespołu. Sam tytuł oraz inspiracje podczas tworzenia materiału miały zostać zaczerpnięte z powieści Blake’a Butlera, pisarza, który pochodzi z okolic Atlanty. Nowy album promuje m.in. singiel Void, do którego teledysk nakręcono w rodzinnym mieście członków zespołu.

Premiera: 17 stycznia

Of Montreal - UR FUN

Szesnasty album studyjny indierockowej grupy z Montrealu. Płytę promuje singiel Peace to All Freaks. Całość ma być wypełniona tekstami o osobistym charakterze. Będzie sporo o miłości.

Premiera: 17 stycznia 

Julia Marcell - Skull Echo

„Skull Echo” to tytuł nie tylko nowej płyty Julii Marcell, ale i projektu filmowego, w który zaangażowana jest artystka. Nowy materiał został nagrany w Berlinie. Na płycie znajdzie się 11 utworów, które mają przynieść zmianę w dotychczasowym stylu muzycznym Marcell.

Premiera: 24 stycznia

Wolf Parade - Thin Mind

„Śpiewam o innej, gorszej wersji siebie. To właściwie nie ja” - wyjaśnia słowa singla Julia Take Your Man Home Spencer Krug, lider kanadyjskiego zespołu. „Thin Mind” będzie piątym albumem długogrającym w dyskografii grupy.

Premiera: 24 stycznia

Wire - Mind Hive

REKLAMA

Nowa płyta zespołu, który inspirował i nadal inspiruje wielu twórców. „Mind Hive” będzie siedemnastym albumem w dyskografii post-punkowej grupy, następcą „Silver/Lead” z 2017 roku.

Premiera: 24 stycznia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA