REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ścieżka dźwiękowa filmu „Tenet” i kolejna porcja nowości od Taco Hemingwaya. Sprawdzamy premiery muzyczne tygodnia

Mijający tydzień przyniósł kolejny album Taco Hemingwaya i sporo innych muzycznych nowości. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

06.09.2020
12:42
premiery muzyczne
REKLAMA
REKLAMA

Premiery muzyczne tygodnia:

Ludwig Göransson – Tenet (ścieżka dźwiękowa)

„Tenet” już od kilku dni dzieli widzów na tych absolutnie zachwyconych i tych, którzy nie czują fenomenu nowego filmu Christophera Nolana. Pogodzić ich zdania może muzyka, która podobnie jak w poprzednich filmach reżysera, choćby w „Incepcji” stanowi oddzielną jakość. Jest epicka, mroczna, ale i wciągająca.

Pin Park – Doppelganger

Duet Pin Park to Maciek Bączyk i Maciek Polak. Panowie lubią wykorzystywać w swojej twórczości syntezatory analogowe. Jak sami piszą na swoim facebookowym profilu, „ich muzyka, nacechowana technologiczną melancholią, silnie nawiązuje do klimatu elektronicznej awangardy ubiegłych dekad”.

Taco Hemingway – Europa

Druga zapowiada na wrzesień premiera Taco Hemingwaya. Czy „Europa” przebija zeszłotygodniowy „Jarmark”? Według mnie niekoniecznie. Oczywiście, to w jakimś stopniu powtórka z rozrywki, „te same problemy, innymi słowami”, jak napisała w piątek Magda Fijołek. Jednak to nadal jeden z najciekawszych rapów współczesnej polskiej sceny.

Shlohmo Heaven Inc.

REKLAMA

Najnowsza EP-ka Henry'ego Laufera, amerykańskiego muzyka i producenta znanego jako Shlohmo. Autor jak zwykle częstuje słuchaczy dawką ambientu i witch house'u.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA