REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Skromna końcówka roku w muzyce. Sprawdzamy premiery płytowe tygodnia

Ostatnia prosta przed Świetami i końcówka roku to nie najlepszy czas dla muzycznych premier. Jednak w minionym tygodniu znalazło się kilka propozycji wartych uwagi.

21.12.2019
16:00
premiery muzyczne watchmen
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Trent Reznor & Atticus Ross - Watchmen vol. 03 OST

Trzecia i ostatnia część muzycznej trylogii do serialu „Watchmen” (premiera ostatniego odcinka odbyła się 15 grudnia). Muzycy twierdzą, że są wielkimi fanami komiksu Alana Moore’a. Jeśli zaś chodzi o serial HBO, do udziału w projekcie przekonała ich obecność Damona Lindelofa. Wszystkie 3 części ścieżki znajdziecie np. na Spotify.

Niemoc - Baśnie Remixed

Nowa wersja wydanej w kwietniu tego roku płyty. Za interpretacje dobrze znanych kawałków wzięli się Das Komplex, Pejzaż, TAMTEN, Botanica, Tropiki i DJ Old Spice. Mnie szczególnie spodobało się nowe oblicze Miss Żużla, stworzone przez Tropiki.

Julianna Barwick - Circumstance Synthesis

Barwick to amerykańska artystka tworząca muzykę z pogranicza elektroniki i ambientu, w swojej twórczości często używająca własnych wokaliz, które modyfikuje i zapętla. Jak sama twierdzi, duży wplyw na jej twórczość miał chór kościelny, do którego uczęszczała w młodości spędzonej w Luizjanie.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA